Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İzmir'de kıyı avı nerelerde yapılmalı ?

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı ve Uygulamalı Teknikleri' kısmında ahmet yıldırım tarafından paylaşıldı.

1. ahmet yıldırım

ahmet yıldırım Yeni Üye

Arkadaşlar merhabalar öncelikle.

İzmir'de sakin,güzel balık avlayabileceğimiz kıyılar arıyorum.Açıkçası güzel balık tutabileceğim hiç bir yer bilmiyorum. Bornova'da ikamet etmekteyim ve çok çok uzak yerler olmasın istiyorum. Yani 30-40 km'den daha uzağa gidemem.

Bilen arkadaşlar,abiler yardımcı olursa çok sevinirim.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. KarşıyakaBalıkçısı

KarşıyakaBalıkçısı Aktif Üye

üstad izmir kıyılarından her yerinden alabilirsin ben karşıyaka tersane iskele çevresi bayraklı çevresinden her daim ufak tefek alırım ama illa izmir dışı dersen foça diyebilirim sana

4. ahmet yıldırım

ahmet yıldırım Yeni Üye

Teşekkür ederim ama sakin,kalabalık olmayan, yani aynı zamanda kafamı dinleyebileceğim bir yer olsun istiyorum.

5. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Aliağa, Çandarlı, Eski Foça, Yeni Foça buralarda zannediyorum şuanda Çipura vardır, levrek de, en güzel yemlerden biri yarım sardalya ile tek iğneli gezer kurşunlu takım, bu takıma iri mırmır da gelir, eriştelerin arasındaki ufak kumluk alanlar çipuraların sevdikleri bölgelerdir, mutlaka uğrarlar yoklama yapmaya, liman kenarlarında iri sargozlar alma şansınız da var, bereketli mevsime girmek üzeredir oraları, şansınız deneyin ama sabır şart ;)

6. Deepgame

Deepgame Yeni Üye

Ya bende bilmiyorum İzmir'de ünv. okuyorum İstanbul'da yaşıyorum tam dişli sezonu başlıycak okul açılıyo oltamıda alıcam yanıma ama nerede avlanıcaz körfezde de yasakmış ooof ooof :S

7. ahmet yıldırım

ahmet yıldırım Yeni Üye

Teşekkür ederim değerli bilgilerin için.