Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İzmirde kıyıdan balık avı

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında Mehmettolga tarafından paylaşıldı.

1. Mehmettolga

Mehmettolga Üye

Değerli arkadaşlar,
    İzmir için kalamar mevsimi bittim biteceğim diyor. Artık kıyıdan yemliye başlamak istiyorum. İzmir ve çevresinde bu mevsimde nerelerden avlanabilirz? 3 hafta önce karareise gittik, çiftlik kaçkını lidakiden başka birşey çıkmadı? Şimdi sığacık düşünüyoruz. Bu aralar o taraf balık yapar mı ya da ne tarafları tavsiye edersiniz. Teşekkür eder bereketli avlar dilerim.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. KalamA

KalamA Daimi Üye

Ağır bir soru :) Çeşme, Yeni ve Eski Foça, Aliağa, Urla gibi yerler denendi. Durumlar kıyı avı için pek iç açıcı değil henüz maalesef. Az kaldı diyoruz, beklemedeyiz bakalım. Bu arada körfez ara ara hala güzel kalamar yapıyor. Yakala-bırak yaparsanız tavsiye ederim Mehmet abi ;) Balık için nokta atışı bir yer söyleyemem, balığın eli kulağında, tek tük iri çipuralar baş gösteriyorlar. Deneme-yanılma ile şansınızı deneyebilirsiniz, haberlerinizi bekleriz ;) Her zaman rastgelsin abi...

4. Mehmettolga

Mehmettolga Üye

Eyvallah Can kardeşim. Dediğin gibi biraz daha bekliycez. Aslında Konak çupra yapıyormuş, faceden de gördüm arkadaşlardan kilo üstü alanları ama körfezden balık yemek ne kadar doğru bilemem. En azından uzmanlar yemeyin diyor. Ben de napiim aradım çeşmedeki balık turunu akşama belli olacak çıkıp çıkmayacakları. Yine de bir sığacık yapmak istiyorum bu yakınlarda bakalım nasipde ne var. ya da hava alır döneriz haberini de yazarız buradan. Teşekkürler ve rast gele

KalamA bunu beğendi.
  5. androsam35

androsam35 Aktif Üye

iyi akşamlar
    yaklaşık bir hafta önce sığacıktaydım.. deneme yanılmayla kendimize bir yer aradık fakat nereden denediysek yosuna takıldı takımlar..
    gidip de güzel balık yapan bi yer bulursan paylaşmanı beklerim :)
    rast gele

6. KarşıyakaBalıkçısı

KarşıyakaBalıkçısı Aktif Üye

Gectigimiz hafta karsiyakadan cupra aldik ve lidakilerde pesin sira geldi bu haftada bir igne dahil kimildamadi

androsam35 bunu beğendi.
  7. androsam35

androsam35 Aktif Üye

havalar kapalıydı baya ben bu hafta hiç deneme yapmadım.. ama ilk fırsatta karşıyakayı ziyarete gelicem :)