Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İzmir'den selamlar

DeCarbon

Yeni Üye
Adı
Mustafa Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Site yönetimi ve üyelerine sevgiler saygılar sunarım. Başlıkta da belirttiğim gibi İzmir'den yazıyorum.

Kendimi bildim bileli, balığı ve balık tutmayı çok severim. Çok ta aman aman balıkçı değilim. Kendi kendime amatörce birşeyler yapmaya çalışırım. Bu sitede de öğreneceğim çok şeyler olduğuna inandığım için (hoş,öğrenmenin biteceğini de zannetmiyorum kesinlikle) üye olup aranıza katılmak istedim.

Bu arada spin avcılığına yeni başladım. Bu konuda çok acemi olduğumu söyleyebilirim. Umarım çok şeyler öğrenebilirim.

Herkese keyifli paylaşımlar dilerim.

Saygılarımla.

Mustafa Gültekin

sivriceli

Aktif Üye
çanakkale-Ayvacık ve edremit körfezde kıyıdan ve t
Adı
Ramazan Şayan
Site yönetimi ve üyelerine sevgiler saygılar sunarım. Başlıkta da belirttiğim gibi İzmir'den yazıyorum.

Kendimi bildim bileli, balığı ve balık tutmayı çok severim. Çok ta aman aman balıkçı değilim. Kendi kendime amatörce birşeyler yapmaya çalışırım. Bu sitede de öğreneceğim çok şeyler olduğuna inandığım için (hoş,öğrenmenin biteceğini de zannetmiyorum kesinlikle) üye olup aranıza katılmak istedim.

Bu arada spin avcılığına yeni başladım. Bu konuda çok acemi olduğumu söyleyebilirim. Umarım çok şeyler öğrenebilirim.

Herkese keyifli paylaşımlar dilerim.

Saygılarımla.

Mustafa Gültekin
Mustafa aramıza hoş geldin,öğrenmenin yaşıda sınırıda yoktur,rastgele, keyifli paylaşımlarını bekleriz.

SEMSS

Aktif Üye
Adı
Bülent
Kan Grubu
O Rh Pozitif
aramıza hoşgeldin Mustafa
bilgi paylaşıldıkça güzeldir bilgiye doyum olmaz zira bilgi açlığı yaşama sevincini yaşamak demektir bana göre :)
bizimde senden öğreneceğimiz değerli bilgiler elbette ki mevcuttur zaman içinde paylaşımlar aracılığı ile o bilgilere bizde nail oluruz inşallah :)
herdaim rastgelsin hoşgeldin yeniden

Adı
Mehmet Gökhan AĞAÇKIRAN
hoş geldiniz bende İzmir şirinyerden Gökhan :)

İbrahim TEKE

Aktif Üye
Mustafa Bey hoşgeldiniz. Eski bir İzmirli olarak keyifli paylaşımlarınızı bekliyorum.. :)

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Hoş geldin Mustafa

DeCarbon

Yeni Üye
Adı
Mustafa Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Hoş bulduk abiler ve arkadaşlar. Çok teşekkür ederim.

oktay16

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Oktay GEZEK
Hoşgeldiniz.:)