Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

izmirliysen kesin oku

Konu, 'Öneri ve Şikayetleriniz' kısmında eqrhas tarafından paylaşıldı.

1. eqrhas

eqrhas Aktif Üye

ben olta ve kamışı alamatradan aldım,, hatta 300 liralık toplam alışveriş yaptım . daha sonra arkadaşımda heveslenince ona da gittik gene ALAMATRAdan 200 liralık alışveriş yaptık . 1 ay sonra benim kamışım gene burada anlatttıığım gibi kırıldı. olabilir 100 gram ağırlıkta imalat hatası vardır dedim ve ALAMATRAYI(MELİH ABİYİ) aradım . aman allahım bana olta satarken arkadaşıma olta satarken tatlı sözlü , ilgili , alakalı , kibar olan insanlar gitmiş ,, kuyruğuna basılmış dana gibi hareket eden alamatra yetkilisi vardı . Bna söylenen sözlerden birkaçı , ------kardeşim ben nerden bileyim sen onu arabada mı kırdında bana getiriyon, atarken mi vurdun yere. vsvsvs. Yani sorunumun çözümü için olumlu tek birşey söylemeyen ticari kazancını hesap eden hareketlerdi bunlar... . Anladım sorunu onlarla çözemeyeceğimi , (çünkü bunlar ne esnaf ne de ahlak sahibi , para hırsı insanları canavar yapmış!!!!!,,) ve bende bunlara mal satan okuma ve linea effe markalarının distrubutörü olan cengiz balıkçılığı aradım. Gerçek anlamda adamlar bir kere esnaf , aramamda adamların cevapları; beyfendi söyldikleriniz doğrudur .biz size inanıyoruz ve kamışınızın yenisi yarın kargoya veriliyo adresinizi alabilir miyim .... diye karşılandım .

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. dr.zeki

dr.zeki Aktif Üye

Öncelikle geçmiş olsun;
    Sanırım sen ve bu mesajını okuyan bizler kolay kolay alışveriş yapmayız. neyse neticesi iyi olacak gibi...

4. leventt

leventt Aktif Üye

Cengiz Balıkcılığı ALLAH başımızdan eksik etmesin.Yaşadığınız sıkıntıların aynısını yaşadım. Sağolsunlar çok yardımcı oldular.

5. Theseus

Theseus Aktif Üye

Adam olmakla tüccar olmak arasındaki "insanlık" farkı.

6. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Yorum yaparken saygı sınırlarını aşmayalım lütfen.
    Firma yetkilisi gelip konuyla ilgili cevap hakkını kullanırken bir de adamlık vs gibi polemiklerle uğraşmayalım.
    Unutmayalım ki herkesin kötü günü olur...

7. eqrhas

eqrhas Aktif Üye

amacım ne kimsenin reklamı ne bişey, burada bu yazıyı okuyan izmirli varsa , dikkat etsin mal alırken diye yazdım , ha istanbuldan da birisi mal alıyorsa cengiz balıkçılık iyidir sattığının arkasında durur diye yazdım . bana eskilerin tabiriyle ne giren var ne çıkan arkadaşlarım ve abilerim .

8. fronto

fronto Üye

Ben o yüzden Çağlar balıkçılığa giderim hem sohbet ederler hem yardımcı olurlar hemde fiyatları oldukça uygun düzeye çekerler şimdiye kadar hiç sıkıntım olmadı .

9. Horozbina

Horozbina Daimi Üye

Özür dilerim ben İzmirli değilim ama okudum.
    Ne yazık ki artık böyle bu ülke.
    İnsanın insana güveni olmadan yaşamak da zor iş.

10. KarşıyakaBalıkçısı

KarşıyakaBalıkçısı Aktif Üye

Alamatra balikciliktan bircok aliverisimiz oluyor kuzenimin okuma olta makinesinin kolubkirilmisti bu durumu belirttik yenisini verdiler gerci size boyle davranmalari ilginc basta dediguniz gibi cok sicak kanli insanlar her konuda yardimci olmak icin ellerinden geleni yapiyorlar ama nededendir bilinmez oyle davranmalari

11. Levrekyus

Levrekyus Üye

Arkadaşında dediği gibi Alamatra personelinde müşteri memnuniyeti diye bir kavram yok. Ufak çaplı bir alışveriş yapacaksan yüzüne bile bakmıyorlar. Alacağın ürün hakkında bilgi sahibi değilsen yalan dolanla kaktırıyorlar. Arkadaşıma levrek süpürgesi için en kalitelisi diye ellerinde kalan tatlı su sazan misinası satmışlar tenezzül edip geri aramadık birdahada kapısından girmedik.