Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İzmit Körfezde bir sabah erken

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında ozkan_askan tarafından paylaşıldı.

1. ozkan_askan

ozkan_askan Aktif Üye

Bir süredir izmit körfezinin lüfer haberlerini raporlardan ve orada bulunan dostların sayesinde alıyorduk . Gitmek ancak bu haftasonuna nasip oldu. Burada sevgili ozkanartuc ve yekta abi ile cts. sabahı 04:00 te buluştuk. Yekta usta ile tanışmak ve tecrubelerinden faydalanmak benim icin buyuk bir şanstır bu arada çünki kendisi yoğun iş temposundan dolayı sadece sozverdigi icin o saatte kalktı ve evde oğlu hasta yattığı halde bize avımızda eşlik etti. Umarım yegenimiz sağlığına kavuşmuştur Yekta abi.
    Sevgili adaşım ozkan ise hicbir fedakarlıktan kacınmadan avlaga ulasmak icin beni resmen sırtında taşıdı ☺gece sular yükselmis ve olta atacagimiz yer sualtında kalmış. Kendisinde cizme oldugundan saolsun beni sırtına alarak ıslanmaktan kurtardı , hakkını helal et adaş Ben tam 1.5 senedir spin ile arar ara denemeler yaparım ama hiç siftahım olmamıştı. Ama bu avda şeytanın bacağını kırdım :)
    2 çinekop alabildim ve 1 adette son anda balığı kaldırırken suya dusurdum . Olsun , spinde balık almanın zevkini tatmış oldum ya

Yekta abiye ve ozkanartuc kardeşime misafirperverliklerinden dolayı tesekkürederim

uploadfromtaptalk1416241699478.jpg

uploadfromtaptalk1416241717528.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 18 Kasım 2014
    davids, Hamdi, TekAdam ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Plankton

Plankton Aktif Üye

Tebrikler Özkan Abi Yekta Abi Özkan abi :D :)
    Özkan Artuç Abinin uykusuz geceler başlamış fotodan anlaşıldığı üzere :D :D
    Devamı rastgelsin :)

Ozkanartuc bunu beğendi.
  4. sunny1403

sunny1403 Daimi Üye

Tebrikler..Devamını dilerım..

5. fishlover

fishlover Aktif Üye

Yekta beyi tanımam ama yeğenime çok gecmiş olsun. Spin e bulaştıysanız vah vah:)

6. Ozkanartuc

Ozkanartuc Aktif Üye

En büyük emelimiz Özkan abiye Spin ile balık aldırmak olduğu için ne Öldüren ne Güldüren ama boş döndürmeden bir mera seçtik.

Ben Levrek denerken pisi aldım su üstü ile 1 çinekop daha aldım,böylece su üstü sahteye atlayan 2. Çinekopumu almış oldum :)

Balığın bol olduğu bir zaman lüfergillerin su üstü ve dalarlı sahteye ilgisini test etmek Amaçlı oltamı suya indireceğim.

Stella siparişim Yarin elime ulaşacak inşallah lüfergillerden sonra hafta sonları Levrek Peşinde Olacağım hafta içi körfez içi lüfer aramalarına devam.

Güzel,zevkli bir av oldu buralara av için gelecek bütün balık sevdalılarını ağırlamaktan mutluluk duyarız. Yekta abi ile sadece balığa odaklandığımız için bir eksiği unuttuğumuzu fark ettik bu Yüzden en yakın zamanda termos edinmek Şart.üst kalite termos kullanıp memnun kalan arkadaşlar marka paylaşırlar ise sevinirim.

Herkese rast gelsin.

7. Ersin1903

Ersin1903 Aktif Üye

Tüm ekibi tebrik ederim, Özkan abi sonunda spin ile siftah yaptın artık bu zehiri tam anlamıyla aldın :D uykular haram bundan sonra ;)

8. ozkan_askan

ozkan_askan Aktif Üye

Aynen Ersin pazar gunu 3 sahte daha aldım . Bu hafta içi bi akşam deneyeceğim .yemlide de tek balıkta kaldım ama boyu güzeldi.

uploadfromtaptalk1416255897681.jpg uploadfromtaptalk1416255971642.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 18 Kasım 2014
    Ersin1903 bunu beğendi.
  9. YEKTA

YEKTA Daimi Üye

yine gel özkan sırtında taşır beyaa

ama balık bindiğinde nasıl taktik veriyom beğendinmi :)

10. YEKTA

YEKTA Daimi Üye

bu arada acemilik böyle bir şey gerçekleşen balık avı org bölümüne açmışssın konuyu :)

11. TekAdam

TekAdam Moderatör Yönetici

Konu, doğru adrese gitti Yekta ;)