Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

izmit körfezi

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında mehmet tarafından paylaşıldı.

1. mehmet

mehmet Yeni Üye

izmitli arkadaşlarımdan yardım bekliyorum ben at çek yöntemini pek sevmiyorum çoğunlukla yemli avlanıyorum fakat izmitte gördüğüm kadarıyla herkes çapariyle avlanıyor sadece kefal avlarken beklemeli avlar yapılıyor bende şu anda sadece kefal avlamakla yetiniyorum baya büyük kefaller aldım ama benim aşık olduğum balıklar mırmır ve çipura.çipura büyük olasılıkla yok burada ama mırmır olacağını düşünüyorum izmitte nerelerden yemli av yapabilirim bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse çok dua ederim çünkü ayvalıktan sonra burada pek avlanamadım henüz şu anda zarganaa zamanını bekliyorum duyduğuma göre baya zargana çıkıyomuş

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Hürriyet

Hürriyet Yeni Üye

körfez şu aralar kurudu desem yeridir bir sene evvel yüzbaşılarda mırmır yakalardık ama malesef buyıl ne körfeze nede marmaraya teşrif buyurmadı.
    son zamanlarda ulaşlı taraflarında sargoz çıkmaya başladı tektükte olsa karagöz var ama sabılrlı olmak gerek sabaha karşı av verir

4. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Balığın azaldığı belli oluyor Hürriyet abi, nerede senin eski raporların :)

5. mehmet

mehmet Yeni Üye

hepsi biz insanların suçu geçen hafta sonu 60 evler sahilinde gezerken ağ atanları gördüm burası balıkların yumurtlama bölgesi diye biliyorum nasıl izin veriliyo anlamadım çapariden çıkan istavritler parmak kadar körfez tamamen bitti heralde

6. Hürriyet

Hürriyet Yeni Üye

evet hamdi haklısın ama bu sene körfezde taşlar yerinden oynadı sanki gece dalan çok dalgıç var burada akıllara zarar inanın bende kışa kadar ara verdim:)

7. kadango

kadango Yeni Üye

Abi sahil güvenlik ilgilenmiyor mu?

8. Hürriyet

Hürriyet Yeni Üye

sahil güvenlikmi oda ne onlar sadece askeri bölgelere yaklaşan kişileri tekleri uyarıyor ihbar telefonlarına bile çıkmıyorlar

9. Erhan41

Erhan41 Aktif Üye

Abi sahil güvenlik ilgilenmiyor mu?

SAHİL GÜVENLİK'mi dediniz...!!! :confused:
    Sahil güvenliğin daha daha önemli, daha elzem görevleri olduğundan, bu gibi ufak işlerle uğraşmaya yanaşmıyorlar, sanırım, :D Malum burası Türkiye...!!! ;) :rolleyes:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 6 Ağustos 2010
  10. Murat BİLGE

Murat BİLGE Aktif Üye

SAHİL GÜVENLİK'mi dediniz...!!! :confused:
    Sahil güvenliğin daha daha önemli, daha elzem görevleri olduğundan, bu gibi ufak işlerle uğraşmaya yanaşmıyorlar, sanırım, :D Malum burası Türkiye...!!! ;) :rolleyes:[/QUOTE]

İşte bu lafı kırmamız lazım artık..
    ''Burası Türkiye!!
    Evet burası Türkiye, ama bizler daha bilinçli ve hakkımızı savunan bireyler olarak, bu deyimi olumluya çevirelim.
    Zor, ama imkansız değil.
    Yeterki kafalar değişsin.

11. kadango

kadango Yeni Üye

Sürekli arayınca mutlaka sonuç alınıyor,sahil güvenliğin ilgisizliği hakkında elbet bilgim var.