Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Japonya Kargo Problemi

Konu, 'Olta Malzemeleri ve Balık Avı Ekipman İncelemeleri' kısmında shimano tarafından paylaşıldı.

1. shimano

shimano Daimi Üye

Merhaba Arkadaşlar Geçenlerde japonyadan surf parcalı kamış siparişi verdim firma ödemeyi yapmam için paypal bilgilerini verdi bende bu bilgiler doğrultusunda kendilerine ödemeyi gerceklestirdim aradan 1 gün geçti sonrasında firma tarafindan bir mail aldim kendileri kargo ücretinin yanlış hesapladigini normalde turkiyeye 2500 yen kargo olması gerekirken yanlışlıkla 2000 yen hesapladiklarini söylediler bende bu mail üzerine aradaki farkı ödeyerek tekrardan beklemeye başladım aradan bir gün daha geçti bu günde ödemiş olduğum paranın tamamını paypal hesabıma yatırıldığını gordum firmanın aciklamasida su şekilde idi sipariş vermiş olduğunuz kamışın kapalı boyu 150 cm bu yüzden malesef kamışı gonderemiyoruz ödemiş olduğunuz tutarida paypal hesabınıza yatirdik yaşadığım bu hadiseyi aramızda yaşayan varmı çok merak ediyorum henüz firmaya mail atmadim bakalım yarın çok sert bi mesaj yazmayı düşünüyorum insan dusunmeden edemiyor madem böyle kurallarınız var siz bunu nasıl bilmiyorsunuz ve beni neden ugrastiriyorsunuz 3 gündur .

2. Sponsorlu Bağlantılar