Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

jig için tavsiye

Konu, 'Jigging (Vertikal Jigging) Jig İle Balık Avı Teknikleri' kısmında kafkas tarafından paylaşıldı.

1. kafkas

kafkas Yeni Üye

selam arkadaşlar yorumların tavsiyelerin bir çoğunu okudum genelde jig avlar için okuma rawıı ve salina II 16000 tavsiye edilen makinalar. Bende rawII65 var buna yedek kafa nereden bulabilirim ancak bir tane daha almayı düşünüyorum merak ettim Shimanoda ustalar neyi tavsiye ederler yada salina II 16000 alabilirim biraz ebayda inceledim Shimanonun alta yazdığım makinalarıyla jig olurmu.

Shimano Sustain 10000 FG

Shimano Saragoza SW 10000/25000

yorumları için herkeze teşekkürler.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Saragosa da jig makinası

4. zzgenc

zzgenc Yeni Üye

Merhaba

Bende salina II 10000 var okumanın Zeon makinasının yedek kafası salinaya uyuyor sadece alt kısmından biraz zımpara ile almak gerekiyor. 3 mm civarı yetiyor. İnce çizgiden bir arkadaş bana öğretmişti, bu vesileyle kendisine buradan teşekkür ediyorum.
    Rast gele.

5. kafkas

kafkas Yeni Üye

aslında shimano olsun diye saragozayı getirtmeyi düşünüyordun acaba kullanan nasıl olduğunu bilen bir arkadaş varmıdır yada 1000 liraya nasıl bir makina alınabilir

6. Berkayy

Berkayy Aktif Üye

okuma makinelerini ben tercih etmiyorum sanada tavsiye etmem. Sarımı güzeldir güçlüdür ama bütün makineleri gam yapıyor.
    Ben sana şu makineleri öneririm:
    1-Shimano aceration sw 8000pg
    2-Shimano spheros 8000pg
    3-Ryobi ap power 8000

7. Berkayy

Berkayy Aktif Üye

Bu fiyatları vereceksen ben
    Shimano biomaster ı öneririm. Çok güçlü alet'tir

8. TekAdam

TekAdam Moderatör Yönetici

Stella SW 6000 PG, SW 8000 PG, SW 10.000 ve SW 20.000 kullanan birisi olarak Biomaster'ı ben de tavsiye edebilirim. Geçenlerde SW 8000 PG almıştım, kullandım ve çok beğendim. Bu günde SW 4000 XG'sini aldım, güzel makinalar. Zaten çok tutulması dolayısıyla iç piyasada fiyatlarına zam yapılmış, kur farkıyla hayli yükselmiş durumda ama yurtdışında getirtebilenlere tavsiye ederim

9. kafkas

kafkas Yeni Üye

değerli yorumlarınız için teşekkürler. Gecen yıl shimanonun makinaları ucuzdu bir ara aynı biomaster 4000 8000 olarak alıyordum 8000 yokmuydu bişeyler oldu almadım sonrada yılbaşından sonramıydı bayramdan sonramıydı zamlandı bende vaz geçtim.Sustain ne yalnızca renginden ötürü biraz zaafım var siyah beyaz bir artısıda bilya sayısı fazla ama kimsede iyi yada kötü demedi. saragozada jig makinası aslında ama sanırım fazla kullanan yok.

herkeze bol avlar rastgele