Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

jig kamis ve surf kamis acil tavsiye

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında Mustafa Dereli tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa Dereli

Mustafa Dereli Yeni Üye

Slm arkadaslar 1 adet jig kamisi ve 1 adet surf kamis ariyorum elimde eurofish 3,9mt ve captain 3.60 surf kamuslarim var. Yeni bi makina aldim salima 3 buna uygun kamislar ariyorum max butce 500 tl onerilerinizi bekliyorum sagolun...

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Kamışlarda aradığın Özellikleri de yazarsanız daha kolay sonuç alınır. Ayrıca bütçe ikisi içinmi geçerli :)

4. Mustafa Dereli

Mustafa Dereli Yeni Üye

Evet 2 si icin gecerli ben kiyidan cipura avi yapiyorum surf kamis en fazla 100 gr kursunu rahatca savursun yeter ama jig kamis sinarit orfoz tranca mevsimindede akya avi icin kullancam genelde dimey segirtme sahteyle canli yemle sirtida cekicem ama genel olarak dikey segirtme

5. khyalp

khyalp Aktif Üye

Merhaba Mustafa Bey benim size tavsiyem surf kamis olarak Shimano Nexave Cx Tele Surf 420 120 gr olabilir rahat bir şekilde 100 gr kurşunu atabilirsiniz vede hassas bir kamıştir fiyat olarakta bütçenize uygun jig kamış olarak ise yine shimano Beastmaster Vertical Jig BX 1,83mt 85- 200 gr olabilir seçeneklerin geniş ama fiyat Aralığı her iki kamış için belirlediğiniz Bütçeyi geçmiyor seçenekler içinde değerlendirebilirsiniz

EBU ŞEHRAZAT, Mustafa Dereli ve Hamdi bunu beğendi.
  6. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Evet öneriler güzel olmuş.

Bir sıkıntı var ama; hem sırtıda hem vertical jigde kullanmak zor olacak. Neden derseniz Sırtı çekerken kamış çok eğilecektir. Biraz sert aksiyon seçmemiz lazım. Ama bu seferde kaç gr ligler kullanacaksınız? Eğer hafif Jig kullanıyor iseniz bu seferde aksiyonu sert kalacaktır.

Bu konuları da detaylandırarak lazım :)

γavuz bunu beğendi.
  7. khyalp

khyalp Aktif Üye

Doğru analiz aslında beastmaster seçeneğini sunarken nasıl olur diye düşünmüştüm sırtı için biraz yumuşak kalabilir tamamen kullanıcı ihtiyacı belirleyecek yine aynı kamış in 160-420 olanına değerlendirilebilir

Mustafa Dereli ve Hamdi bunu beğendi.
  8. Mustafa Dereli

Mustafa Dereli Yeni Üye

Dediklerinizi bende dusundum genel olarak sahteyle yapicam jig avimi ara sira cok nadir canli yemle sirti cekerim kullancagim sahte max 150-200 gr

9. havatemiz

havatemiz Aktif Üye

okuma Cedros jig kamış tek parça hem jig hem de trolling için kullanabilirsiniz.

coner bunu beğendi.
  10. Mustafa Dereli

Mustafa Dereli Yeni Üye

Tavsiyeniz icin tesekkur ederim bugun aldim kamisi okuma cedros speed jig 90-200 gr atarli cok kullanisli ve guzel bi kamis tekrar tesekkurler

11. NiGHTMaRe07

NiGHTMaRe07 Aktif Üye

Güle güle kullanın...mahsuru yoksa kaça aldiniz?