Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

JJ's Magic bu ürün hakkında bilgisi olan varmı

Konu, 'Balık Avında Kullanılan Sahte Yemler' kısmında armlet tarafından paylaşıldı.

1. armlet

armlet Yeni Üye

İnternette gezinirken bu ürünü ve vidolarını gördüm. Fiyatı çok pahalı değil dilini çözdüğüm kadarıyla da sarımsak esansı içeren renk solüsyonu.
    kullanım şekli videolardan gördüğüm kadarıyla slikon yemleri bu solüsyona batırıp bu şekilde kullanılması.Klasik at çek yöntemi...
    lütfen bu ya da buna benzer bir ürün hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilirmi şimdiden teşekkür ederim..

web sitesi: www.jjsmagic.com
    bunlarda videolar

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. özcan bolat

özcan bolat Daimi Üye

keramet kavanozun içinde yani

4. armlet

armlet Yeni Üye

evet Özcan abi benim anlamadığım sarımsak kokusuyla balığın nasıl bir bağlantısı olduğu. sadece renk değildir herhalde inşallah forumda bilgisi olan birileri çıkarda bizi aydınlatır

5. ozi

ozi Aktif Üye

Adam silikonu sallıyo 4 tur sarıyo pat balık üstünde. Adam kandırmanın amerikancası. O kadar çok balık olan yerde JSS MAGİC e ne gerek var. Düzmece gibi geliyo bana.

6. BİROL

BİROL Daimi Üye

bana bunlar para tuzağı gibi geliyor.
    bu tür eseanslar arasında en etkilisi
    sardalya yağıdır.Türkiye'de de rahatça bulabilirsin sardalya yağını.

7. armlet

armlet Yeni Üye

Vallahi biri bir şey yazacak diye merakla pc'nin başında bekliyorum :)
    ilk videoyu izlediğimde bana da öyle geldi Ozan abi hatta adamın nereye attığı bile meçhul..
    ama ikinci video kandırdı beni biraz. İlk at çek yaptığı yerden solüsyonla direk sonuç aldı. Belki biraz abartı ama gerçekte nedir çok merak ediyorum.

8. özcan bolat

özcan bolat Daimi Üye

av çok kolay olduğu için bize galiba kolay vede işin içinde bir iş var gibi geliyor lakin kanımca görüntü ortada hile yok gibi ,nerede okuduğumu hatırlamıyorum ama bu sitede olabilir yemli avda hamurun içine bir parçada sarımsak koyulması tavsiye ediliyordu

9. armlet

armlet Yeni Üye

Özcan abinin dediğini biraz araştırdım bir çok hazırlanan özel yemlerin içine sarımsak koyuyorlarmış."garlic bait" şeklinde aratarak çok fazla sonuç bulunabiliyor. Google çeviriden yararlanılabilir. JJ's magic satıcılarıyla iletişime geçip denemelik almaya karar verdim.Sonuçlar olumlu olursa burada paylaşırım. Başka bilgiler elde ederseniz lütfen paylaşın

10. Faruk Usta

Faruk Usta Daimi Üye

Tamamen düzmece akvaryuma olta atarsan boş iğneye bile balık saldırır ,bu bana bacanağımın alabalık çiftliğinde meps denediğim günleri hatırlattı hangi renk mepsi atsam hayvan saldırıyor :D:D:D:D ama doğaya çıkınca işin rengi değişiyor avrupa ve amarika gibi, ulkelerde sırf balık avlamak için yapılmış yapay göletler var ver parasını yakala e içindede balık bol boş çekeni döverler zaten:) ,gelsin burda o elındeki malzmelerle bir tane kasna çıkartsında görelim reklam kokan hareketler bunlar aldanmayın arkadaşlar ;);):)

11. levrekci

levrekci Üye

sonuna kadar katılıyorum,
    tamamen reklama dayalı özel kapalı göletlerde reklam çekimleri.....