Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kaçak av

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında GOKHAN AKSOY tarafından paylaşıldı.

1. GOKHAN AKSOY

GOKHAN AKSOY Daimi Üye

Merhaba arkadaşlar bayramdan bir gün önce köprü köyüne balığa gittik aşırı rüzgar ve suyun fazla çekilmesinden dolayı fazla olta atamadık gelen balıkların boyu limite uygun değildi sonra köprükoyde anayolun sağında iki katlı lokantaya gittik yemek yedik adam isterseniz canlı balik var dedi nerde dedik lokantanın 15 metre solunda marketin yanında havuza götürdü havuzda sırtı ağdan dolayı yaralanmış yavru bir sürü kadife balik vardı yayın yavrusu vardı kelebek daha turna da var dedi onlar canlı değil dedi bi baktık hepsi ufak içim acıdı gerekli yerleri aradım ama ne oldu bilmiyorum eğer yolunuz düşerse sizde sorun ve hala devamsa aynısı şekilde sizde şikayet edin ben bundan sonra her fırsatta gidecegim

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Önder Kanığ, coner, avsen ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. M.Taha D.

M.Taha D. Daimi Üye

Bende bugün obruk barajındaydım genel çoğunluk tırıvırı atıyordu gözümün önünde bi kaç kişi suda bıraktı tırıvırıyı kimi de kamışını kırdı.. Millet bilinçsiz!! Ne desem boş..

coner ve GOKHAN AKSOY bunu beğendi.
  4. GOKHAN AKSOY

GOKHAN AKSOY Daimi Üye

Keşke şu kara avına yapılan denetim balik avına da olsa

5. M.Taha D.

M.Taha D. Daimi Üye

Daha 3 gün önce kurtboğazı egrekkaya ve bayındır barajında 200 metre ağ sererek sazan katliamı yapılıyor defalarca aradım ama kimse oralı olmadı.. Kaçak av yapan adamın sözleri beni şok etti yakaladığım balıkların talipleri daha ağdan toplamadan hazır dedi.. Sonuç olarak her türlü durumumuz çok vahim..

GOKHAN AKSOY bunu beğendi.
  6. GOKHAN AKSOY

GOKHAN AKSOY Daimi Üye

Aynen kara avında ara dakka da hem.ormanci hemde jandarma damlar cezayı basar aynısı balıkta olsa bak kimse cesaret ediyor mu