Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kaçan Levrek, dostluk baki mi ?

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında hızır şeref gültekin tarafından paylaşıldı.

1. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

merhaba
    içim çok buruk nasıl anlatsam bilemiyorum hani kendinize bir yön çizer bu tepeye ulaşacağım dersinizde hani ulaşmaya ramak kala tepe önünüzde düzlük kalırya hani tüm çabalarınız bir anda haybeye döner yaa işte öyle bir akşam bu akşam
    akşam ezanı okunuyordu evde hazırlığı yaparken bunu mu atarım bunumu önce derken vakit tamam edildi doğru suni cennetime ilk atışlarda silikon yemlere özen gösterdim netekim faydalı da oldu ilk balığı aldım tahmini 1800 gr civarı bir yakışıklıydı (hala terazim yok ) bir kaç poz bir heyecan nezaketen bir yanak öpücüğü takıma kabaca bakıp elle misineyi kontrol ettim 25 30 mt ilerledim bu sırada merayıda dinlendirmiş oldum keyif tavan da oldu hani tulum çizmem bi işe yarasın diye ilerdeki taşa kadar gittim dere tertemiz etmiş tüm büyük kayaları süpürmüş yerine dere taşlarını indirmiş o koca taş sadece üst kısmı dışarıda idi tam olta atılacak yer hafif yosunlu yemi atabildiğim kadar ileri attım bir iki üç ve iştte harika kafa atışları zevkli bir mücadele dizlerim yine titriyor hiç daha önce bana bu tad uğramamış gibi her seferi daha bir başka gerçekten balık iyi mücadele ediyor ben tahmin yürütmelere başladım 5 varmıdır yok yaa bu mevsimde bu balık 8 vardır gibi gibi balık bana doğru gülümseyerek gelmeye başladı koca gövdesi kimle karşı karşıyasın der gibi heybetli heybetli bana alaycı bakışlarla bakan balık sen şimdi görürsün der gibi aldı yolu hiç acele etmedim bilirim bu ihtiyarların huysuzluğunu hiç acele etmedim zora kalacak tarafın kim olduğunu az çok biliyordum balık nisan yağmurlarıyla ermiş karların koca sularını taşıyan dereyi aşarak karşıya geçti sudan aldığı kuvvetle bir hayli misinemi sağdı hiç önemli değil 100 sağsa 200 metre daha vardı nasıl olsa hem daha da zevkli olacaktı oyunumuz derenin etrafında dolandı benim diğer tarafıma doğru yönlendi ve tam bir daire çizdi etrafımda o koca bedenini tekrar gözlerimin önüne sundu baktıkça hayran kalıyorum su da aksine berrak mı berrak sanki sahneye bir oyuncu çıkarda tüm ışıklar spotlar ona döner yaa işte öyle bir ışıltı sudaki kocaman bir kafa açılmış galsamalar demin ki gülümsemeden geriye kızgın bir ifade dikilmiş yüzgeçler kalmış iş ciddi artık bu herifi kenara almak lazım oyun bitti sudan çıkıp ayağımı karaya basarken balık kurtulamasın diye kalamayı az daha gevşettim balık artık şişmiş olacakları bekliyor gibiydi arkamı döndüm karaya ilerliyorum kamışta bir boşluk oldu arkamı dönmeye kalmadı balık hayal oldu gitti nasıl bi şok oldum eşekten düşmüş karpuz gibi kalakaldım darma dağın öyle bir moralim bozuldu ki takımı atasım geldi bir daha elime almamasıya içim öyle yandı ki göğsüme öküz oturdu resmen
    kim anlar derdimi derken bir dostumu aradım gerçekten levreği beraber aradığım gerçek bir dost ama bu akşam dostluğunu değilde birikmiş kızgınlığını bulmuş gibiydim oda anlattıklarım sonunda armut diye başladı ve tüm içini döktü :D ne yapalım dost acı söyler dedik :D tüm değerlendiremeleri gözden geçirdik bu kazada 8/8 hatalı ben çıktım :D klasmanıma göre misine anca örgülerde olduğu kanısına vardık inanın abartısız torpido kadar bir balıktı hep sayıkladığım bir hedefim var yaa ha on a belki yakındı belkide onun üst modeliydi onu kaybetmiş olsam da inanınki meramda onlardan olduğunu bilmek tek tesellidir bana.
    Not: Resimdeki sahte sadece ölçü olarak koyuldu

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Murat Çoşkun

Murat Çoşkun Aktif Üye

aldığınız heyecandan dolayı, mutlu olmalısınız bence.
    nasıl olsa kaçan balık büyük olur, banada gelsinde kaçsın bu balık,
    bir dahakine alırsın inşallah.
    eldekilerde güzel zaten, afiyet olsun.

4. hızır şeref gültekin

murat abi biri tekne biri ido sen anla nelerden bahsettiğimi :D elbette buna da şükür ama üzüntü kalıyor işte

5. duzensiz

duzensiz Daimi Üye

aşıyı almış arkadaşın biri durdurana aşk olsun bundan sonrasında :D

6. hızır şeref gültekin

yandım hüseyin tüm gece cebelleştim durdum :D emme hep o kazandı

7. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Ah be Hızır telefonda anlattın nasıl kaçırdığını, inan senin adına üzüldüm. Ama dediğim gibi, o balık oralardadır sen alırsın onu :)

8. darthvader61

darthvader61 Aktif Üye

Yazık olmuş. Keşke kalamayı açmadan kıyıya direk gitseydin. Kafasını çevirmesine müsade etmeseydin bu şekilde. Neyse o balık oralardadır :D Gelir bulur seni yine. İnşallah :D Aldığın balıkta güzel. Uzaktamı vurdu yine?

9. dogu

dogu Aktif Üye

Tebrikler Hızır, güzel bir av olmuş.
    Dediğin gibi merada bu klasmanda levrek varsa alman sadece zaman kalmıştır.
    İp için whiplash 20LB öneririm çok kullanışlı ve sağlam bir iptir.
    Tekrar tebrik ederim, böyle gönlünce devam eder inşallah.

10. ryetik

ryetik Aktif Üye

Hızır gitmez o bir yere , gitse bile arkadaşları vardır o yakınlarda gezinirler :) Eminim yakın zamanda 8 kg üstü bir balığa rapor yazacaksın kardeş..

11. oktay16

oktay16 Moderatör

Geçmiş olsun talihsiz, kardeşim :) kısmette yokmuş demekki, yorumlara katılıyorum oralarda geziniyor, tekrar denk gelmesi muhtemel. Bu arada takım kopmadı diymi, iğneden kurtuldu azman :D