Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kaçan Trofelerin izinde..

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında Mehmet Fatih tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet Fatih

Mehmet Fatih Daimi Üye

Dün sabah kaçırdığım daha doğrusu sahteyi misinayı parçalayıp giden 2 adet Akya/levreğin izindeyim bu sabah alacağım inşallah..Tabi kalama olayında gene çuvallamassak birde Sebass 0.26 misinanın insafına kaldık..Dönüşümde paşaları resimlerim peh...

Hamdi ve arifengin bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. arifengin

arifengin Daimi Üye

Kucukkuyudan akya cikiyormu yaaa

4. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Rastgelsin :)

5. Mehmet Fatih

Mehmet Fatih Daimi Üye

Malesef kuyruğundan istemeden yakalanmış 2 kefal 1 zargana dışında bir şey yok..Ancak dünden beri kafamı kurcalayan hangi balıktı cevabını ordaki Dayıdan aldım Akya sürüsü dedi..30-40 metre kadar kıyıya geldiklerini bilmiyordum.Küçükkuyudan akya kılıç orkninos çıkıyor ama zıpkıncılar dışında vuran tutan duymamıştım bana denk geldi takımları parçaladı gitti.. ama kıyıda böyle katliam yaptıklarına ilk defa şahit oldum..Pata küte atla zıpla..İçimde rahatladı zaten hiç bir şekilde o balıkları 0.26 misina ile kıyılayamazdım tamam kalamada tamamen çuvalladım batırdım ama..nedir ağzında sahte kaldı ona üzüldüm inşallah tam yutmamıştır yoksa kuzu kendi kendine ölür gider..Dahada acemi halimle böyle iddalı başlık açmam rezil olduk :cool: Tutunca rapor sunarım herkese rastgelsin.

arifengin bunu beğendi.