Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kadıköy İnceÇizgi'de Tanışma Organizasyonu...

Konu, 'Gelecek Balık Avı Organizasyonlar ve Planları' kısmında TekAdam tarafından paylaşıldı.

1. TekAdam

TekAdam Moderatör Yönetici

Değerli Balık Sevdam üyeleri,

Düzenlediğimiz Kadıköy İnceÇizgi'de Tanışma Organizasyon'u çok güzel insanların bir araya gelmesi ile gerçekleşti. Sıcak simit ve çay eşliğinde güzel muhabbetler yaparak birlikte olduğumuz katılımcı arkadaşlarımıza şahsım ve Balık Sevdam Yönetimi adına çok ama çok teşekkür ederim.

Organizasyonun hafta arasında olması haliyle katılım sayısının düşük olmasına sebep olmuş olsa da bu yeni bir başlangıç için atılan ilk adımdı. Bundan sonraki Tanışma ve Kaynaşma Organizasyonları'mızda bu konuya daha hassas davranacağımızı bilmenizi isterim.

Ancak, her ne olursa olsun çok güzel bir günü yaşadığımı da ifade etmek istiyorum. Daha da güzel buluşmalara hep birlikte imza atacağımızı düşünüyorum. Yakın gelecekte de tekrar bir arada olabilmek için Balık Sevdam Yönetimi olarak elimizden geleni yapacağımızı da bilmenizi istiyorum.

Katılımlarıyla organizasyonumuza renk katan ve bizleri onurlandıran tüm dostlarımıza, mekanını bizler için buluşma ortamı olarak hazırlayan İnce Çizgi Amatör Balıkçılık Malzemeleri'ne ve çalışanlarına çok çok teşekkür ederim.

Katılımda bulunan ve bulunamayan tüm dostlarımızın anılarında yer etmesini dilediğim o günün hatırası olarak çektiğimiz birkaç fotoğraf ile sizleri başbaşa bırakıyorum.

Her zaman her yerde rast gelmesi dileklerimle, hoşçakalın...

Selo'can,

Tamam, askere gideceksin de o kadar düşünmeye gerek yahu, hepimiz gittik ve geldik ;)

Bu vesile ile de şimdiden vatani görevinde başarılar ve hayırlı teskereler dilerim

Not: Elinde organizasyona ait resim olan arkadaşlarımızın resimlerini konuya dahil etmelerini rica ediyorum.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. TripleHook

TripleHook Üye

Çok güzel bir organizasyon olmuş... Dün gün içerisinde katılamasamda, evvelki akşam uğrama fırsatım olmuştu... Önümüzdeki günlerde tanışmak, görüşmek ümidi ile...

4. Melih

Melih Aktif Üye

Emeği geçen herkese buradan tekrar teşekkür ederim. Daha nice keyifli organizasyonlara

5. Aybata74

Aybata74 Aktif Üye

Güzel hoş sohbetli bir akşam geçirdik, arayı fazla soğutmamak lazım

6. Levrek@

Levrek@ Aktif Üye

Bende Emeği Geçen Herkese Çok Teşekkür Ediyorum , Benim İçin Eşsiz Bir Organizasyondu , Başlarda Hiç Konusamasamda İlerleyen Dakikalarda Kahkalara Döndü Sohbet :) Dinlemek Bile Çok Keyifliydi :) Siz Değerli Abilerimle Yan Yana Olmak Benim İçin Çok Güzel Oldu .. Tekrardan Herkese Teşekkürler ..

7. Ümit

Ümit Aktif Üye

Çok güzel bir buluşma ve tanışma günü oldu, görüşemediğimiz eski dostlarımızla hasret giderdik :), devamındaki muhabbetide fazla uzatmadan tekrarlamalıyız.

8. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Katılan ve telefonla arayıp sevgilerini gönderen tüm dostlara teşekkür ediyorum :) Ben şahsen çoook keyif aldım :) Yeni Arkadaşlarımızla tanıştım, ve umduğumdan çabuk kaynaştık orta yolu bulduk hemen :D Gebzeden katılan dostlarımız vardı özellikle onlara teşekkür etmek istiyorum uzun bir yol geldiler sadece bizleri görmek icin, Avrupa yakasından gelenlerimiz vardı, kısacası kafalar bir,gönüller birdi.. Simit,çay faslından sonra altın vuruşu herzaman ki gibi ayranla yaptık, keyifli bir akşam ile günümüzü kapattık, tabi ki herzaman ki gibi tadı damağımızda kaldı, Herkes ayrı bir renk, ayrı bir dünya, hepimizin farklı özellikleri farklı yetenekleri var, bunlar biraraya geldiginde her buluşmanın farklı tadlarda ve unutulmaz olması kaçınılmaz :) Tekrarında görüşmek üzere hepinize sevgiler :)

9. halimyildiz

halimyildiz Daimi Üye

cook guzeldi insan sesis bakip konusmalarini dinlesede yeter ya gitmisken boş dönmiyim dedim 3 parça salina aldim sagolsun hamdi abi indirim yapti baya sagolsun

10. oktay16

oktay16 Moderatör

Çok güzel bir buluşma olacağı belliydi zaten katılan tüm arkadaşlara selamlar,

dipnot: Selo asker modu yakışmış ;) fakat çok kilo almışsın biraz dikkat et, çok abartı geldin gözüme sağlığına yazık oğlum kıyamam sana, gerçi ben kıymasamda askerde kıyacaklar :D

11. halimyildiz

halimyildiz Daimi Üye

selshattin abi sekergibi adamsin inan vallaha melih abide seyitle biz yabanciydik orda:)