Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kafa Feneri Tavsiyesi

Konu, 'Sohbet' kısmında hkn17 tarafından paylaşıldı.

1. hkn17

hkn17 Aktif Üye

daha önce kullandığım fener baya dandikti gece zar zor kendini aydınlatıyordu sezonun gelmesiyle fener ihtiyacım oldu kullandığınız güçlü ışık veren sağlam kafa feneri tavsiyelerinize ihtiyacım var
    bütçe 100TL civarı :)

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Cevat Göven

Cevat Göven Aktif Üye

ben geçen yıl bim den 2 adet aldım biri yedek,küçük ve kullanışlı güzel de ışığı var 3 kademeli

4. Levreko

Levreko Aktif Üye

IMG_20161010_220307.jpg 3 yıl önce 40₺ ye almıştım şarjlı ışığı çok güçlü yanıyor aydınlatıyor, 3 tane modu var çok yanan, az yanan ve selektör modu, araç şarj aletide var. Zoom yapınca çok uzağa gidiyor, şarjı 3 saat gidiyor yağmur suyu geçirmiyor. Black watton

5. Apathetic

Apathetic Aktif Üye

6. YEKTA

YEKTA Daimi Üye

Hakan çanakkaledenmi alacaksın

7. Abdullah SÜRÜCÜ

Abdullah SÜRÜCÜ Daimi Üye

1.) Tahmini Teslimat Zamanı
    2.) Tahmini Teslimat Zamanı

Birincisini kullanıyorum... Işığı çok güçlü ama çabuk pil harcıyor.... Yedek pillerle bir avı tamamlıyorum... AMa balık avında çok güçlü ışıkların kullanılması bence avı olumsuz etkiler diye düşünüyorum... Ama ben video çekmek için kullanıyorum... 2. linklteki belki daha uzun süreli gidiyor olabilir...

8. hkn17

hkn17 Aktif Üye

tavsiyeler güzel inceliyorum :)

@YEKTA abi yurt içi her yer olabilir :)

9. Levreko

Levreko Aktif Üye

Abi ilk linkteki fener arazi pick up araçlarının tepelerindeki lambalar gibi ona şarj dayanmaz :) benim kullandığım sürekli yanık durursa bitiyo 3 saate şarjı ama avda sürekli yakılmadığı arada bi yakıp söndürüldüğü için artıyo bile şarjı

10. Yakamoz

Yakamoz Aktif Üye

Hakan Bey, spin avlarinda kullanacaksaniz özellikle levrek avi varsa kesinlikle kirmizi veya yesil isik verebilen ledleri tercih edin. Zira beyaz isik illaki baligi urkutuyor. Bir de ustune ustluk üc kademeli beyaz isikli bir kafa lambaniz varsa sondurene kadar yak - kapat baya bir olumsuz ortam olusturuyor. Avlaga arkamizi donerek uzaklasarak yapilan hareketleri dahi gece gorusu mukemmel olan levrek farkedebiliyor. Bir 10 dakika kadar avi unut demek olabiliyor. Kirmizi veya yesil isik bariz sekilde etkilemiyor baligi. Tabi yine de asla dogrudan suya tutmamalisiniz.

Ikinci olarak sarzli lamlalari onermiyorum. Cantada bir sekilde basincla acilan kafa lambasi sarzi bitince avlakta tatsizliklara sebep olabiliyor. Oysa cantada yedek pil varsa kullan at piller veya sarz edilebilir tasinir piller bulundurmak bu tarz aksiliklere karsi en etkili cozumdur.

Ucuncu olarak su gecirmezlik hem fenerin omrunu uzatir hem de kazalara karsi icinizi rahatlatir.

Fox Halo HT26 Kafa Lambası - Av marketi, Av malzemeleri, Balık malzemeleri, Balık marketi, Olta kamışları, Olta makinaları

Bu urun hem fiyat olarak hem de saydigim ozellieri tasimasi acisindan acik ara digerlerinden ondedir.

Yemli avlar icin ise bu kadar ayrintiya gerek yoktur diyorum. Ama yinede onerdigim urunu bir inceleyin derim..

Red Snapper, lufermania ve Fatalbooz bunu beğendi.
  11. YEKTA

YEKTA Daimi Üye

Çanakkalede acar ava git selamımı söyle benim aldığım sensörlü lambadan al yeml avda çok büyük kolaylık