Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

KAFAMA GÖRE DİŞLİ DENEMELERİM (09/08/2014--- 10/17/2014 )

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında YEKTA tarafından paylaşıldı.

1. YEKTA

YEKTA Daimi Üye

Kıymetli arkadaşlar uzun zamanadır hep foruma telefondan giriyordum tapatalk vs de çok anlamadığım için dişili denemelerimin sonuçlarını sizlerle paylaşmak bu güne kısmetmiş.
    Balıkların tamamını sabah suyunda alınmıştır her resim ayrı bir av gününe ait tir.yaptığım denemelerin 3 tanesi balıksız sonuçlandı kısmet her zaman balık tutulacak diye birşey yok
    Sizlere nacizane tavsiyem ava sürekli yedek takımla gidin (ucuz pahalı farketmez ama mutlaka yedekli gidin) ve aklı başında bir badiniz olsun
    balık tutunca bazen yardıma ihtiyaç olabilir hoş olmayan kazalarda badinin önemi ortaya çıkacaktır.
    Balıkların tamamı spin disiplini ile sahte balık ve kaşıkla alınmıştır.kullanılan ekipman 10/30 ve 14/ 40 atarlı kamışlar,0,14 -0,12-0,08 ip misinalardır shock falan uygulamıyorum ipin ucuna rapala klipsi klipse rapala hepsi bu eğer ipi görüpte atlamıyacaksada atlamasın o kadar akıllı balığın yaşamaya hakkı olsun.
    fotoğrafların üzerine ismimi yazmamdaki sebep söz meclisten dışarı resimleri kopyalayıp kendisi tutmuş gibi insanların emek hırsızlığı yapmalarıdır bundan sonra Allah kısmet edierse çekeceğim resimlere sahteresmide koymıycam.
    SON GÜNLERDE O KADAR ALAKASIZ RESİMLER GÖRÜYORUZKİ SOSYAL MEDYADA TAKIM TUTAR GİBİ SAHTE BALIK MARKASI TUTUYORLAR VE ANLAMSIZCA REKLAM YAPMA ÇABALARI OLUYOR İNSANLARIN.BU BENİM AÇIMDAN REKLAM DEĞİLDİR. ASKERİ ÜCRETİN 1000 LİRA SEVİYELERİNDE OLDUĞU BİR ZAMANDA YANLIŞ YÖNLENDİRMELER VE HIRSLAR YÜZÜNDEN ÇOĞU HOBİDAŞIM ALAKASIZ MARKALARDAKİ ALAKSIZ ÜRÜNLERE BELKİDE ÇOLUĞUNUN ÇOCUĞUNUN RIZKINDAN KESEREK BİR SÜRÜ PARA AKTARIYOR DOLAYISI İLE BU KONUYA DİKKAT ETMENİZİ ÖNERİR HER GÖRDÜĞÜNÜZ RESİMDEKİ SAHTENİN O BALIKLARI TUTMADIĞINI REKLAM AMAÇLI OLDUĞUNU UNUTMAMANIZI TAVSİYE EDERİM
    BALIKLARIN TAMAMI SİVİL ALANDAN TUTULMUŞTUR HEPİNİZE KEYFİLİ FORUMLAR İYİ SEYİRLER DİLERİM İNŞALLAH DAHA GÜZELLERİ SİZE NASİP OLUR
    BU BALIĞI POŞETTE ARKADAŞLARI BU HALE GETİRMİŞ
    BUDA HER BALIĞA GİTMEDEN ÖNCE KENDİME HAZIRLADIĞIM EKİPMANIM :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 21 Ekim 2014
    cruel-24, davids, ellidokuz ve 20 kişi daha bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. yekadam

yekadam Aktif Üye

eline emeğine klavyene saglık yekta abi darısı basıma artık yakalıyım bitane yaa :D

4. Babali07

Babali07 Aktif Üye

tebrikler Yekta abi daha iyileri rastgelsin güzel avlar

5. sunny1403

sunny1403 Daimi Üye

Yeterınce zeki degılım demekki bu tur bır satıs pazarlama teknıgı(terbıyesizce) kırkyıl düşünsem aklıma gelmezdi.İsim yazmış olmak belli bır duzeyde bunu önleyecektir.Emegınıze fikrinize saglık .Balıklarda cok güzelmiş tebrikler..

6. Berke Öztürkmen

Berke Öztürkmen Aktif Üye

Resimler hiç bitmeyecek sandım. Baktıkça da hiç bitmesin istedim :)

Ellerinize sağlık Yekta Bey. Güzel avlarda güzel balıklar kıstırmışsınız. Paylaşım ve bilgilendirme için de teşekkürler ;)

7. baysal

baysal Aktif Üye

yekta abi eline yüreğine sağlık .özellikle sahteler konusundaki yorumlarına canı gönülden katılıyorum.ben ve benim gibi bu hobide yeni olan arkadaşlar hangi balığın üstünde hangi sahte varsa atlıyoruz balıklar kadar bile zeki olamıyoruz bazen : ))tabi bunda balık tutamamamanın verdiği hırsta var bende burdan bu hobide yeni olan arkadaşlarıma sesleniyorum elimde 50-60 civarı markalı sahtelerim var ama bugüne kadar aldığım 5 lüferide 2 sahtemle aldım çogunu bile daha suya atmak nasip olmadı.he dersen daha almazsın alıyorum bir türlü akıllanmıyorum .sanırım cocukluğumuzda alamayıp bastırdığımız oyuncak dürtüüsün bu şekilde bastırıyoruz.saygılar

TekAdam bunu beğendi.
  8. hayalet avcısı

hayalet avcısı Aktif Üye

tebrik ederim yekta çokiyi avlar yapmışsın

9. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Tebrikler Yekta, güzel avlar olmuş :)

10. exclusive

exclusive Üye

tebrikler güzel avlar yapmışsınız

11. kasırga

kasırga Yeni Üye

Tebrik ederim güzel avlar gerçekleştirmişsiniz.
    Spin sistemi ile güzel balıklar. Sevindirici...