Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kalıp ve kurşun kaplama boyası arıyorum.

Konu, 'Kurşunlar (Ağırlıklar), İskandil ve Kurşun Çeşitlemelerine Genel Bakış' kısmında gsozata tarafından paylaşıldı.

1. gsozata

gsozata Aktif Üye

S.a arkadaşlar.

Başlıkta belirttiğim üzere 100 gram üzeri surf kurşun kalıpları ve bu kurşunları kaplamak için kaplama boyası arıyorum ( fosforlu olursa tadından yenmez )

aliexpress sitesinde bu boyalardan gördüm fakat ilk başta deneme yapmak amaçlı ülke içi temin etmek istiyorum.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. ayhan arıkan

ayhan arıkan Aktif Üye

Vealeykumselam. Aliexpreste ne diye geçiyor, Nasıl bulabilirim

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. gsozata

gsozata Aktif Üye

5. MAKCA

MAKCA Yeni Üye

6. Abdullah SÜRÜCÜ

Abdullah SÜRÜCÜ Daimi Üye

Kurşunu döktükten sonra sprey boya ile boyayabilirsiniz. Üzerine güçlü yapıştırıcı sürerek Buy Products Online from China Wholesalers at Aliexpress.com bu üründen 1 gramın altında bir miktar serperek pırıl pırıl bir kurşun elde edebilirsiniz. Ben sadece sprey boya ile boyayarak daha önce denemiştim. Ancak bir süre sonra boya dökülüyor. Güçlü yapıştırıcı bu dökülme süresini uzatabilir. Ayrıca üzerine de forforda eklemiş olursunuz...
    Ayrıca forfor olayında en iyi renk verdiğim renk. Diğer renkler ile tam anlamı ile parlama sağlayabileceğinizi sanmıyorum... Türkiyede 50 gramlık şişeler halince forforlu boylar satılıyor... Fosforlu Boya - GittiGidiyor Ancak pek de ekonomik değil..

gsozata bunu beğendi.