Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kamış Hakkı'nda bilgisi olan arkadaşlar

Konu, 'Olta Malzemeleri ve Balık Avı Ekipman İncelemeleri' kısmında Küleli.28 tarafından paylaşıldı.

1. Küleli.28

Küleli.28 Yeni Üye

okuma-makaira-3-parca-surf-kamis-450cm-100-250g image.png

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. yawruaslan

yawruaslan Aktif Üye

boğaz için oldukça iyi bir kamış kullanmadım ama kullananlar oldukça memnun agır gramajlarda güzel erimler alabilirsiniz korkmadan kullanabilirsiniz

4. Küleli.28

Küleli.28 Yeni Üye

4.30 4.50 hangisini alayım şimdiden teşekkürler

5. cemiltonguç

cemiltonguç Aktif Üye

Daha önce 4.20 kullandıysanız,ve zorluk çekmediysen 4.50 al..ne kadar uzun ,okadar uzak atış..şimdiden hayırlı olsun ...fiyat bilgisini yazar mısın..

6. Küleli.28

Küleli.28 Yeni Üye

arkadaşım aldı 1 av gördü bana çok sert dedi satarsan alırım dedim oda 600 dedi.

7. MaarKOM

MaarKOM Aktif Üye

Ben şahşı olarak 4.50 siylede atış yaptım 4.30 olan oltasıylada atıs yaptım olta gayet güzel okumanın kendi marka kategorisinde boğaz için bana göre birinci sınıfı 250 gr affetmeden atıyo erimleride gayet güzel. 4.50 olanı biraz atışlarda dengesiz gibi geldi 4.30 olanında bu sorunla karsılasmadım ama sizede tam tersi olabilir belki kişiye göre değişiyodur. Sonucta olta arkadasınızdaysa atmadan karar vermeyın.Şu anki sıfır güncel fiyatını bilmediğim için fiyat için bişey diyemicem.Şİmdiden hayırlı olsun alırsanız.

8. Küleli.28

Küleli.28 Yeni Üye

arkadaşım yanımda aldı fiyatı 720 Üsküdar'da radarın orada atış yaptı bende yanındaydım elime oturmadı ve çok sert kamış diye istemedi evine götürmedi şimdilik bende 4.50 bende raw 250g kırmızı kamışı verdim 4.50 kamışlan değişelim dedi öyle kaldı kamış şimdilik bende değişeyimmi ne dersin.