Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kamış için yardım lütfen

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında Kefas tarafından paylaşıldı.

1. Kefas

Kefas Üye

Selam herkese rast gelsin.Boğazda spin yapan arkadaşlara sorum surf leader teleskopik kamış baktım 100-200 atarlı fakat ellerinde kalmamış alternatif olarak ya bunun üç parçalısını alıcam daha önce hiç üç parca kullanmadım yada shimano-aero-tecnium-tele-surf-430-200.Ben genelde 100-125 arası ağarlıklı meralarda avlanırım bu iki kamışıda aynı avlarda kullanabilirmiyim herkese rast gelsin

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Musti.barut

Musti.barut Daimi Üye

surf demek istediniz her halde spin ve almak istediğiniz ürünler ayrı ayrı av stillerini ait

4. Kefas

Kefas Üye

Evet bunlar surf kamış ben boğazda iki kere denk geldim ağır kurşunla rapala atıyorlardı bu iki kamışıda hem yamlide hemde o şekilde kullanabilirmiyim atarı yeterlimi ikisi arasında seçim yapmak gerekirse hangisi olmalı.Saygılar

5. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Surf işine yeni başlayacaksanız galiba, böyle kaliteli pahalı aletler ile başlamayın bence. Alın bir beastmaster sonra yükseltin modeli. Tabii benim param çok derseniz o ayrı :)
    Parçalı kamışlar daha çok ağır iş içindir o gramazlar için teleskopik tavsiye ederim.

Musti.barut bunu beğendi.
  6. Kefas

Kefas Üye

Hayır uzun zamandır surf kamış kullanıyorum yeşilköy bakırköy can kurtaran gibi sularda avlandığım için hep düşük atarlı kullandım şimdi boğazda da avlanmak iştiyorum ya bu iki kamışdan birini bağaz için alıcam yada aldığım kamış 100 gr dan 200 grama kadar atarlı olacak benim meralarım 100 ideal.shimano-aero-tecnium-tele-surf-430-200 bu kamış olabilir diye düşündüm üç parca hiç kullanmadığım için biraz soğuk baktım surf leader e.Yada dediğim gibi 4 m kadar düşük atarlı meralarım için bu iki kamışdan birinide boğaz için alıcam.Saygılar