Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

KAMIS KULLANMA

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında deepderin tarafından paylaşıldı.

1. deepderin

deepderin Yeni Üye

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. özcan bolat

özcan bolat Daimi Üye

güzel cimnastik hareketleri :) boş kumsalda istediğin gibi yap atışını, ister amuda kalk ister arkanı dön denize .omuz omuza saf tutmuşun hadi yap bakalım o estetik hareketleri ?gene bize özgü yurdum hareketleri en güzeli gerisi yalan .bazan bakıyorum kumsalda yapılan performans uzak mesafe atış yarışmalarına o iş başka ha yerim geniş diyosak ,dediğim gibi yap numaranı :)))))))))))) saygılar abi

4. Surffishing

Surffishing Daimi Üye

Videodaki amca surf atış tekniğini anlatmış.Uzun mesafe için en uygun tekniklerden biri.Tabiki bu atışı boğazda yapmanın imkanı pek yok.Mazallah kamışla 4-5 kişi ,kurşunla 2-3 kişi yaralanabilir.

5. özcan bolat

özcan bolat Daimi Üye

hay yaşa bende onu diyom zaten etrafında 3/5 kişi biçersin :))))))

6. BAYBORA

BAYBORA Daimi Üye

Bu kadar çabaya gerek yok uzağa atışlar genellikle çok uzağa ulaşmanın çok güç gerektirdiği kanısıyla gereğinden fazla güç kullanarak hüsranla sonlandırılır.İyi bir takımda ağırlık yeterliyse kendi suyuna bırakılan takım 90 m ve üstüne her halükarda sorunsuz gider.

7. soner Yılmaz

soner Yılmaz Aktif Üye

Bizde balık yakama derdi ön planda, Turnuva denince aklımıza en büyük ve en çok balığı yakalamak geliyor. Oysa videoda anlatımaya çalışılan uzağa atış turnuvaları hakkındaki en uygun teknik. Aynı tüfek atış yarışmaları gibi sınıf, sınıf ağırlığa ve kamış atar aralığına göre turnuvalar düzenleniyor. Turnuva şampiyonlarının adına özel seri kamışlar üretiliyor (üzerinde adamların isimleri yazar denk gelmişsinizdir.) Lütfen yanlış anlamayın bizleri kötülemek için söylemiyorum. Olayı algılamadan yargılamış göründü gözüme.

8. whitefoxss

whitefoxss Aktif Üye

Benim yerim geniş,her stilde atıyorum...Baybora doğru demiş ama.Çok zorlamadan iyi ekipmanla zaten uzak atışlar yapılabiliyor.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 10 Kasım 2010