Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

kamış+makina veya takım tavsiyesi...

Konu, 'Olta Takımları ve Olta Çeşitlerine Genel Bakış' kısmında Melrajas tarafından paylaşıldı.

1. Melrajas

Melrajas Yeni Üye

MErhaba arkadaşlar,

Aranıza yeni katıldım. Balık tutmayla yeni ilgilenmeye başladım. Öncelikle genelde balık tuttuğum bölgeleri söyleyecek olursam, yazları 2 hafta gelibolu güneyli köyü çevresinde kıyıdan balık tutuyorum, onun dışında istanbul'da anadolu yakası(bostancı-pendik) sahilde kıyıdan tutmaya çalışıyorum. Çok eskiden geliboludan aldığım bir takımım var marka modelini bilmiyorum 40-50 tl'lik birşeydi. bu zamana kadar iyi idare etti fakat artık çok paslandı ve parçalara ayrılmaya başladı. Sorum ise bu bölgelerde balık tutmak için bana kamış+makara veya olta takımı önerebilecek varsa çok sevinirim. Belki yazdığım balık tutma yerleri birbirinden çok farklı fakat iki bölgeye de hitap edecek önerileriniz olursa daha iyi olur. Bütçem 100-150 civarıdır.

Teşekkürler...

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. KalamA

KalamA Daimi Üye

Merhabalar, öncelikle aramıza hoşgeldin. Forumun ''Tanışalım'' bölümünden kendini bizlere kısaca tanıtacak bir konu açabilir ve hoşgeldin dileklerimizi alabilirsin ;) Ayrıca sağ üst köşede ''Yararlı linkler'' bölümünden imza ayarlarını yapabilir; imzanda isim, mevki, doğum yılı, kan grubu gibi bilgilerini belirtebilirsin...
    Forumumuzun ''Sıcak Fırsatlar ve 2. El'' bölümünü inceleyebilirsin. Sana ve bütçene uygun birşeyler bulabileceğini düşünüyorum. Misal bu kamışlardan birini kaçırmamanı nacizane öneririm.
    http://www.baliksevdam.com/forum/satilik-surf-kamislar-13992.html .
    Makine olarak da eğer bütçeni arttırabilirsen birçok öneri gelebilir. Arttıramazsan da uygun fiyatlı Okuma Boxter 60 kafalı bir makine başlangıç olarak işini görecektir. Üzerinde misinası sarılı olarak satılır. Allah gönlüne göre versin diliyorum.

Oktay34 ve bulent45 bunu beğendi.