Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kamış Önerisi Lütfen Yardım.

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında says tarafından paylaşıldı.

1. says

says Aktif Üye

Elimde 100 tL kadar bir param var ve bir surf kamış almak istiyorum ama o akdar çok marka model felan varki karar veremiyorum bu işlerdede hiç bir bilgim yok kamış 4.20 olursa iyi olur en fazla 100g kurşun atarım bu kamışı mırmır , kefal ,zargana avlarında kullanacağım tavsiyelerinizi bekliyorum.

birde en fazla 20-25 Tl civarında Yine bir Surf kamış veya makina lazım ama bunun parası ayrı bu fiyata önerebileceğiniz kamış ve makina ları yazarsanız çok sevinirim.

yada Bana En fazla 150 Tl ye bir surf takım söyleyebilirmisiniz kamış + makina.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. BİROL

BİROL Daimi Üye

Önümüzdeki yaz kullanacaksan şimdiden alma bence , bekle önümüzdeki baharı ...

4. says

says Aktif Üye

hmm şubat tatilinde almayı düşünüyorum herşeyimi ama şimdiden bir fikir sahibi olursam yurt dısından amcam gelicek belki onada aldırabilirim bu yüzden şimdiden bir fikir sahibi olmak istiyorum birol abi ben paramı biriktiriyorum durunca harcanıyor sürekli kardeşimin okulundan para istiyorlar ayın ortasında ailemde para olmuyor diyorlar erdoğan sen ver biz sana maaş alınca verelim ben verıyorum sonra geri verirken zorlanıyorlar.bu yüzden param varken alsam iyi olur benm için.

5. Emir Şengezer

Emir Şengezer Daimi Üye

Sevgili Erdoğan kardeşim; 150 lira bütçem olsaydı ne yapardım diye düşündüm. Herhalde gidip 50-60 liralık lineaeffe'lerden alırdım spiritsurf falan (turnafreshden uzak dur derim) yanına da 100 liraya Okuma Distance Surf 60 ya da yine okumanın o fiyat aralığında bir makinesini alırdım. Sonra yine para biriktirirdim gerektiğinde aileme yardımcı olmak için... Tebrik ediyorum seni bu yaşta bu güzel davranışından dolayı. Sevgiyle kal.

6. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Erdoğan,
    Benim elimde fazladan 1 tane Lineaeffe Turnasurf 100-200 atarlı kamış var.
    Ben onu sana vereyim, sen de paranı iyice bir makinaya yatır.

7. Devrim Balbay

Devrim Balbay Aktif Üye

amcana sipariş ver bence 150-200 tlye gayet uygun şeyler getirebilir sana..

8. red baron

red baron Aktif Üye

Al bir tane GOLD FİHS derim 55tl civarı sana yıllarca hizmet edecektir,emin olabilirsin.

9. cogito74

cogito74 Aktif Üye

:harika::harika::harika::harika:
    diyecek söz bulamıyorum...elimde kullanmadığım kamış makinam yok gibi sürekli birilerine hediye gidiyor:) şeref abi kadar erdoğan kardeşede aileye yardım konusunda tebrikler..:harika::harika::harika:

10. says

says Aktif Üye

Çok iyi olur Abi. Mümkünse bana özel mesaj atabilirsen iyi olur.
    Birazdan yatıcam makinaları inceleme fırsatım olmadı ama sabah okuldan gelince bakıcam teşekkürler.
    Aynen sizin tercihinizide sabah inceleyeceğim teşekkürler.
    :):) Bu Forumda Böyle İnsanlar Çok Var İyiki Buradayım Diyorum Teşekkürler Yorumunuz için. inşallah bende ileride benim gibi hevesli balıkçılara böyle jestler yapabilirim.

11. says

says Aktif Üye

Şimdi Makina önerisi yapın o zman arkadaşlar bencede fiyat ve sağlamlık olarak okuma makinalar güzel ama başka markalarda olabilir.Önerdiğiniz makinaları kamışları inceledim teşekkürler ama gold fish i bulamadım.