Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

kamis onerisi

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında Mutlucan tarafından paylaşıldı.

1. Mutlucan

Mutlucan Yeni Üye

Bende olta vardi bozuldu kamisa donmek istiyorum. Boyle cok pahali bir sey degil ucuz bir sey bakiyorum. ucuza kac tl lik bulabilirim?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. SERDAR-78

SERDAR-78 Aktif Üye

Merhaba mutlucan bütçeni ve nerelerde avlancağını yazarsan daha hızlı sonuç alırsın;)

4. Mutlucan

Mutlucan Yeni Üye

Boyle yeni baslayacagim pahali bir sey istemiyorum. 20 50 civarlarinda vardir gibime geliyor. Marmara denizi tekirdag oralarda avlanacagacim.

5. SERDAR-78

SERDAR-78 Aktif Üye

Var olmazmı ama ne kadar kullanırsın şansa artık.İstediğin fiyatlarda her yerde bulabilirsin herhangi bir balık malzemesi satanyere gidersen sana yardımcı olurlar.

6. Mutlucan

Mutlucan Yeni Üye

Bazilari diyorlar 300 tl ye aldim 1 haftada kirildi Ama 30tl lik aldim 3 ay kullandim yazilarini gordum :))

7. Lazarus

Lazarus Aktif Üye

kamış dediğin şıpşıp mı ? ne avlıcaksın tatlı suya gidicekmısın .. denizde kullanıcaksan hangı balıkları avlıcaksın vs vs

8. Mutlucan

Mutlucan Yeni Üye

Kamis boyle olta ama cevirmeli olmayan duz sopa ama katlanabilir. Tuzlu su iskelede marmara denizi. Balik olarakta istavrit v.s v.s ona gore set var cunku. Al yanak felan

9. Lazarus

Lazarus Aktif Üye

anladım her hangi bir av marketten temin edebilirsin 25 ile 35 arası fiyatta bir kamış yeterlı olun sanırım 7 mt yı geçmesin önemli olan ağırlığı

10. Mutlucan

Mutlucan Yeni Üye

Boyle sık sık gidecek biri degilim. Sadece boyle temiz hava v.s v.s icin. Zaten okul var 3 ay tatilin kisa bir zamanini gecirmek istiyorum.

11. Lazarus

Lazarus Aktif Üye

anladım kardeşim şıpşıp veya halkasız sazan kamışı çok pahalı bir şey değil tabi ki kaliteye göre değişir ama yüksek fiyatı olanlar daha büyük balıklara hitap etmekte en basit şekılde söylersek ... istavrit için dedin genelde zaten bir kamış 10 istavriti kaldırır ki sen en fazla 2 3 kanca takarcaksın şıpşıpa yani biraz dikkatli kullanırsan uzun sureler götürür seni biraz daha kaliteli istiyorum diyorsan pahalı yada yurt dışından da alabılırsın .. örnek (Aliexpress.com: SeaKnight Outdoor(China)Co.,Ltd üzerinde Güvenilir çubuk rehberi tedarikçilerden seaknight bambu 6.3m karbon teleskopik olta 12 bölümden sazan olta kamışı balıkçılık ekipmanları balıkçılık çubuk Satın Alın ) tabi ki bunun sıkıntısı 1 1.5 ayda gelmesi ve görerek almamanın verdiği endişe o kadar