Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kamış parçası temini hakkında yardım!...

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında avcihan tarafından paylaşıldı.

1. avcihan

avcihan Aktif Üye

Kullandığım ve gayette memnun olduğum okuma alumina 270 10-40 2 parçalı kamışımın ufak bi dikkatsizlik sonucu en uç parçasını kırmıştım.Ne kadar uygun halka bulup japonla yapıştırsamda Wtd aksiyonu yaptığımdan japon yavaş parçalanıp dökülüyor bunu kolay halledebilsemde ip minisa yüzünden porselende defarmasyon sonucu parçalanma oluyor ve tekrar değiştirmem gerekiyor ve bundanda sıkıldım açıkçası.Sorum şu: Bu kamışların parçaları herhangi bi şekilde temin edilebilirmi? Bu konuyla ilgili sorun yaşamış ve çözmüş kişiler mutlaka vardır,yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. muratbozk

muratbozk Aktif Üye

Cengiz balıkçılığa ait bir ürün burada reklamlarıda var, bence ordan iletişim böülümünde telefonlarıda mevcut, ararsanız mutlak bir şekilde size çözüm yolu sunacaklardır.

4. poyraz

poyraz Aktif Üye

cihan kardeşim ilk önce yüzüğü japonla sabitle daha sonra 5 dakikada donan epoxyle yüzükle kamışın yüzeyine bir miktar sürersen eminimki faydası olur diye düşünüyorum ama dikkat edilmesi gereken bir husus yüzüğün kamışın ucuna güzeloturması lazım gevşek olmadan eyer boşluk varsa bir miktar naylon iplikle dolgu olabilir.poselene gelince biraz kalitesi düşük yüzüklerden olabilir diye düşünüyorum.

5. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

En güzeli epoxy ile saitlemek hatta benim kamışın ucunuda epoxy ile sabitleyeyim gideyim epoxy alayım.
    Bide örgünün fincanlara zarar vermesini sıfıra inmesini istiyorsan fuji sic kılavuz alman gerekir. Yurt dışında satıyorlar hatta bende alacağım bir tane. Hazır sezonu sonlandırdık bu tip işlere vakit ayıralım.