Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kamış tavsiyesi

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında Coşkun meray tarafından paylaşıldı.

1. Coşkun meray

Coşkun meray Aktif Üye

Merhabalar saygı değer üyeler.Gene biraz araştırıp cebime uygun olan 2 model kamışla karşılaştım.Acaba bunları kullanan üyelerimiz var mıdır diye sizlere sormak istedim.
    1)Vercelli Oxygen Formula ts 80-120gr
    2)Maver Falcon ts 150gr
    Bu iki ürünü deneme fırsatı olan yada kullananlar varsa yorumlarınızı bekliyorum.
    Birde ayriyetten kafama takılan bir ürün var.
    -Awa-shima Aqualis Strong 170gr

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Dündar

Dündar Daimi Üye

Deneyiminde olan arkadaşlar yardımcı olacaklardır gördüklerinde şimdiden hayırlı olsun.

4. Coşkun meray

Coşkun meray Aktif Üye

Teşekkürler Dündar bey bekliyoruz bakalım.

5. fthdmr

fthdmr Aktif Üye

Coşkun meray bunu beğendi.
  6. Coşkun meray

Coşkun meray Aktif Üye

Saol Fatih okudum verdiğin linkteki yorumları.Bakalım başka yorumlarda gelecek mi?

7. roy

roy Aktif Üye

vercelli oxygen yemli avda kullandim. dehset birsey. tavsiye ederim.

8. Coşkun meray

Coşkun meray Aktif Üye

Eyvallah Roy.Kırmızı olsun 5 kuruş fazla olsun demiştim bende:)

9. furunotr

furunotr Aktif Üye

Üçü de inceleyebildiğim; ancak kullanma fırsatını bulamadığım ürünler; düşük bütçe ayırabilenler için Awa-Shima Aqualis oldukça iyi duruyor; kullanılan karbon zaten Mitsubishi'ye ait; Maver daha üst seviye olarak göze batıyor; bu da çok güzel; ancak beğenmiş olduğum ürün Vercelli Oxygen; ama kırmızı olan değil de cart turuncu daha iyi gibi geldi bana; şimdi tercih edecek olsam diyecektim ama 3 ürünün de atar değerleri farklı; farklı ağırlıklarda performans gösterebilen ürünler ve seçim için önemli kriterlerden birisi de bu...

Eğer kişisel çabası ile getirttirip kullanan yoksa Awa-Shima hariç piyasada kullanılanı da yok; arzedilenler mevcut; henüz göreceli olarak yeni ürünler olduğu için kullanıcı yorumlarını bir süre beklemek gerekecek diye düşünüyorum; ancak bu markaların daha ağır şartlar için üretilen üst modellerini deneyen biri olarak bu atar ağırlığında ürünleri için de tercihte tereddüt etmem...

Bahsettiğim gibi Maltepe-Dragos veya bu tip koşullara uygun yerlerde avlanmış olsam Vercelli Oxygen'i tereddütsüz tercih ederdim...

10. Coşkun meray

Coşkun meray Aktif Üye

Haluk abi bende alacağım kamışı yemli dip avlarında kullanacağım.Tatil bölgeleri yada arkası açık bölgelerde avlanırken İzmitte.Çok çok rüzgarlı havada buralarda maksimum atacağım 100 gr karadenize kalkan avına gittiğimizde de gene hava durumuna göre 150 gr olma ihtimali var.Atar yönünden banada vercelli mantıklı gelmişti.Direk 150 gr atarlıyı kullanmakta zorlanabilirim açıkçası.Atar aralığı açısından vercelliye sıcak bakıyordum sizdende böyle bir yorum geldikten sonra tercih belli oldu gibi:)

11. furunotr

furunotr Aktif Üye

100 gr. için Oxygen ile çok iyi performans alınacağını düşünüyorum; ama sözkonusu 150 gr. olursa diğerine bakmak daha mantıklı...