Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kamış Tavsiyesi

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında ryetik tarafından paylaşıldı.

1. ryetik

ryetik Aktif Üye

Merhabalar;

Aşağıda linkte bulunan kamışlar uzun süredir ilgimi çekmekte ancak elime alıp inceleme fırsatım olmadı , kullananı da hiç görmedim. Bu kamışları kullananlar yada inceleyenler varsa yorumlarını yazarlarsa sevinirim. Fiyat olarak bazı Italcanna ve Shimano modelleri ile aynı fiyatta. Bu kamışlar Türk yapımımı diye merak ediyorum (halkalar hariç). Eğer kullananlar tarafından tavsiye edilirse , bir Italcanna Combat kadar verim verebiliyorsa yabancı kamış yerine Türk yapımı kullanmak isterim açıkcası. Yorumlar için şimdiden teşekkürler.

Olta Kamlar| SURF (ATMA) OLTA KAMILARI| GRELLER SURF OLTA KAMILARI | GRELLER ENERGY SURF OLTA KAMII 4,20 M

Olta Kamlar| SURF (ATMA) OLTA KAMILARI| GRELLER SURF OLTA KAMILARI | GRELLER RANGERS SURF OLTA KAMII 4,20 M

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. balıkoltası

balıkoltası Daimi Üye

Bence bilinen markalardan yana kullanın tercihinizi. Çinde üretilen bu kamışlarda nekadar mühendislik çalışması olacak ki...
    Ayrıca hiç bir yerde Fujinin o tip fincanlarından görmedim. Birde titanyum demişler...
    O tip katlanır fincanlarda takım patlatma olayları daha sık oluyor pek tavsiye etmem.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 31 Temmuz 2011
  4. Volkan

Volkan Daimi Üye

Kullanmadan yorum yapmak doğru değildir, ama o paraya kullanılmış ve tecrübe edilmiş kamışlardan almanızı tavsiye ederim.

5. ykbilen

ykbilen Aktif Üye

Arkadaşların dediği gibi kullanmadan yorum yapmak yanlış olur, ancak bu paraya bilindik markalardan daha iyi kamış alınabilir.

6. bluefish34

bluefish34 Aktif Üye

Bende arkadaşlara katılıyorum bilindik markaların kendini kanıtlamış kamışları paranızın hakkını verecektir.

7. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

bence maddi açıdan bir sorun olmayacaksa denenebilir abi ama şu kesin ki bu çinli vede kalıp halde fason basılmış yanlış mı bilemem ama burda rize de de ayrı bir marka var p.r.china bunlara pek güvenilmez ama fiyat düşündürücü :D eğer sıkı kontrolleri vede geri iadesi varsa denemekte fayda var

8. ilişken

ilişken Aktif Üye

linaeffe prestıge ferrari 7000 al bu kamış omurluktur herşeyede kullanabilirsin:)

9. Emir Şengezer

Emir Şengezer Daimi Üye

Kamışlar bana biraz yalan dolan geldi :) Birol'un da dediği gibi fincanların Fuji ile alakası yok. Fiyatlar da çok uçuk.

10. balıkoltası

balıkoltası Daimi Üye

11. ryetik

ryetik Aktif Üye

Yorumlar için herkese teşekkür ederim. Konuyu açarken bende sizin gibi bakıyordum bu kamışlara ancak belki yanılıyorumdur belki gerçekten iyi kamıştır önyargılı davranmayıp sorayım dedim. Fincanların taklit olması , Çin ' de yapılıyor olması kamış hakkında yeni öğrendiğim bilgiler ve böylesi fiyatı olan bir kamışta bu tür malzeme kullanılmış olması hiç hoş olmamış. Umarım birgün yerli malı düzgün bir kamış kullanma şansımız olur. Yorum ve bilgilendirme yapan dostlara tekrar teşekkür ederim.