Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

kamış ve gereçleri için yardım

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında 41mst41 tarafından paylaşıldı.

1. 41mst41

41mst41 Yeni Üye

ben çanakkalede öğrenciyim. burada herkes balık tutuyor bende pckolik bir insanım. ve artık pc den bıktım ama başındanda kalkamıyorum. bu aralar balıkçılığa merak sardım. kendime bi olta alıp kapımın boğaza açılmasının avantajını kullanmak istiyorum. malumunuzki çanakkale boğaz. buna uygun ne öneririsiniz. bütcem 75-80 tl civarı

SEA COAST S 350 OLTA KAMIŞ SETİ GittiGidiyor'da 84284182
    Cosfer 330 cm. Olta Seti, Çantalı GittiGidiyor'da 93425959
    SURF OLTA KAMIŞI TONTO 4.2 METRE 100-200gr Atar GittiGidiyor'da 91297384
    GÜMRÜKTEN FULL OLTA TAKIMI İĞNE VE KURŞUN HEDİYE GittiGidiyor'da 95330552
    OLTA SETİ CAPERLAN U FISH FRESHWATER 350 GittiGidiyor'da 92484712

bu oltuları buldum ben set olarak
    sizce bunlar uygunmudur uygunsa en uygunu hangidir

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. MADMAN

MADMAN Aktif Üye

merhaba kardeşim öncelikle pc başından kurtulmak için yaptığın girişimi destekliyorum pc ömür törpüsü bir hastalık gibi içten içten yiyor adamı hem sağlığından hemde çevrenden oluyorsun resmen asosyal bir insan olup çıkıyorsun inş balık işi kanına işlerde birdaha bırakamazsın :D

kardeşim senin konuya gelirsek biraz daha detaylı bilgi verirsen nokta atışı yapılabiliriz öncelikle hedef balık ne ve hangi stil av yapmak istiyorsun bunları belirtmen lazım mesela hedef balık avcı grup diyorsan ( levrek , lüfer, akya, baracuda vs. ) bu tip av yapacaksan kıyıdan spin avcılı yapman lazım yok hedef dip balıkları ise ( mırmır , çipura, mercan karagöz vs. ) bunada beklemeli av deriz bu stil için normal kullanım setler uygun senin seçmiş olduğun takımlarla bu iş görülür birde çapari ile av vardır bunlarada istavrit kolyoz çinekop için uygulanır genelde surf kullanılıyor ama surf takım ve avcılığı hakkında bir bilgim yok yanlış yönlendirmeyeyim seni

4. 41mst41

41mst41 Yeni Üye

ispari karagöz gibi balıkların tutulduğunu biliyorum. ama gönül isterki istavrit gelsin :D

5. MADMAN

MADMAN Aktif Üye

beklemeli av yapacaksın anlaşılan yukarıda seçtiğin makinalar olur seç birini çünkü alacağın balık max 1kg gelecek bu tip takımlar fazlasıyla iş görür

6. 41mst41

41mst41 Yeni Üye

sizce hangisi daha uygundur :) birini önerin

7. fthdmr

fthdmr Aktif Üye

8. 41mst41

41mst41 Yeni Üye

9. fthdmr

fthdmr Aktif Üye

Elbette burada ki insanların bir çoğu bu ve bu gibi sitelerden yapıyor alışverişini ben şahsen bugüne kadar 4-5 kez bu sitelerden alışveriş yaptım inceçizgi ye ise gidip bizzat tanışma fırsatım oldu tek sıkıntı ne alırsan al 150 tl altı kargo 7,5 bütün sitelerde böyle kargo firmaları böyle istiyormuş av marketlerinin bir çoğu dükkanı olan kişilerdir yani sadece net üzerinden satışla sınırlı değil

10. fthdmr

fthdmr Aktif Üye

yurt dışından malzeme siparişi veren biri olarak temel prensibim insanlara olan güvenimdir

11. fthdmr

fthdmr Aktif Üye