Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kamış ve kaşık

Konu, 'Göller, Barajlar, Akarsular ve Diğer Tatlısu Avlakları' kısmında Mehmet1984 tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet1984

Mehmet1984 Üye

Sevgili arkadaşlar gölde alabalık avı için (bu balıklarda çiftlîklerden kaçan balıklar dîye tahmin ediyorum) 2 ve 3 nolu çeşitli renklerde meppslerîm mevcut ancak bunları 5-20 gram atarlı kamışla yeterli uzaklıklara atamıyorum misinama nasıl bir takviye yapmamı önerirsiniz..şimdiden teşekkürler..

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Kamışının bu atar aralıklarında olması ve misianın da olabildiğince ince olması gerek..

4. Mehmet1984

Mehmet1984 Üye

Üstadım çok sağol spin avcılığı gerçekten beni sardı denizde levrek gölde alabalık ve sudak.En yakın zamanda güzel bir av raporu sunacam sizlere bu aralar eli boş dönüyorum ama tecrübesizlikten:)tavsiye edebîleceğiniz bîr marka varmı misina konusunda?

5. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Epeydir normal misina kullanmıyorum.
    Kullananlar tavsiyelerini yazacaklardır.

6. Mehmet1984

Mehmet1984 Üye

İlginiz için teşekkürler..Özellikle alabalık avıyla ilgilenen arkadaşlar yardımcı olacaktır.En kısa zamanda tatlı suda kullanabileceğim iyi bir misina edînmeliyim.

7. KalamA

KalamA Daimi Üye

Merhabalar, 2 tavsiyede bulunabilirim. İlki : TECHNICIAN 150 METRE 0,40 mm MSNA | Sunline Olta Misinalar
    İlki çok pahalı olur dersen ikincisi :
    Nippon Royal Carp Sazan Misinas 300mt (Kahve) | Nippon | Makara Misinalar | Balk Av Malzemeleri| Olta Misinalar| Makara Misinalar | Av Deposu Av Malzemeleri Kara Av Balk Av Olta Kamp Malzeme
    Her zaman rastgelsin...