Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kamış ve Makina Hakkında...

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında speedemon tarafından paylaşıldı.

1. speedemon

speedemon Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar bilgi sahibi arkadaşlardan tavsiye ve önerileri bekliyorum.
    Bugün birtane kamış ve makina aldım sizce nasıl iyimidir? Bu kamış ve makina ile hangi balıkları tutabilirim. Şimdiden teşekkürler.

KAMIŞ : Lineaeffe Hıspanıca Kamış 450 200gr yazıyor.
    MAKİNA : Okuma Boxter BXF65

Resimli Linkleri :

KAMIŞ : LINEAEFFE HISPANICA SURF KAMIŞ 4.50 CM. | ARMER DOĞA SPORLARI AV MALZEMELERİ ve BALIK AVI MALZEMELERİ , AV BAYİİ

MAKİNE : OKUMA BOXTER BXF65 MAKNE - Okuma makine - Olta Makinalar - AVmarketi.com

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

İstanbul boğazında avlanmak için uygun bir takım.

4. speedemon

speedemon Yeni Üye

Teşekkür ederim hocam. İstavrit dışında hangi balık avları için kullana bilirim bu takımı?

5. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Yemlide, boğaziçi rapalacılığında kullanabilirsin de keşke qlmadan önce sorsaydın belki daha iyi bir takım önerisi alırdın. Neyse hayırlı olsun.

6. oktay16

oktay16 Moderatör

Aramıza hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar dilerim.

OKUMA BOXTER BXF65 makinenin aynısından bende almıştım bir dönem, kullanım açısından çok rahat, daha kaliteli makineleri kullandıkça istiycek ve farklarını anlıycaksınız. :) tavsiyem üzerindeki misineyi değiştirip kaliteli bir misine takmanız. İyi günlerde kullanın.

son olarak imza ayarlarınızıda yaparsanız tam süper olucak:) en azından isminiz öğrenibilicez, Selamlar...

7. speedemon

speedemon Yeni Üye

Çok sağolun arkadaşlar hoşbulduk. Ya işte acemilik keşke sorsaydım sonra alsaydım ben kartalda oturuyorum dün kum deposu sahilinde istavrite attım 2 saatte 2 kilo kadar aldım yalnız olta çok uzun geldi. Ve çekerken en uçtaki kısım kırıldı. Diğer arkadaşın misina önerisinede hak verdim karanlıkta çekerken misina çok dolaşıyor onun dışında misinayı neden degiştireyim başka ne gibi sorunlar oluyor ki? Aldık artık geride veremem şimdi kullandım neyse belirli bir zaman böyle devam edeyim bari. Şimdi aldığım yer ömür boyu garanti vermişti gidicem göstericem en uç kırıldı diye daha 1 hafta olmadı alalı. (İmza ayarlarına bakıyorum şimdi.)

8. metebeder

metebeder Üye

Başka bir forumda Lineffe surf kamışlarda en uçtaki parçanın kırıldığını okumuştum. Demek hakkaten var bi sıkıntı.