Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

KAMIŞ VE MAKİNA SEÇİMİ

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında emreersoz tarafından paylaşıldı.

1. emreersoz

emreersoz Aktif Üye

merhaba arkadaşlar.

tekneden jig ve sırtı için kullanmak üzerine bütçemin elverdiği kadar bir başlangıç kamış ve makinası aldım.sizden ricam bu konuda olumlu yada olumsuz fikirlerinizi paylaşmanızdır.

WERTICAL RODER RED CORE 1 85M 120-400 - nce izgi Amatr Balklk Malzemeleri

makine olarakta RYOBİ ECUSIMA 6000 Vİ modelini tercih ettim.

kamışı değil ama makinayı biraz zorlayarak okuma salina 2 10000 modeli ile değiştirebilirim...sizce buna gerek varmıdır ( yani bu iki makina arasında çokmu fazla fark vardır ) yoksa şimdilik baska sisteme gerek yok.elindeki makinada sana uzun zaman yeter dermisiniz.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. serinci

serinci Üye

alınmış alınmıştır, gülegüle kullan. Ama jig de ne geleceği belli olmaz büyük ve kaliteli bir makine işini kolaylaştırır gibime geliyor.

4. zokacı

zokacı Aktif Üye

güzel takım yapmışsın kafanı bulandırma bence kullan gitsin

5. arkadas

arkadas Aktif Üye

farkettim hic büyümüyoruz 7 yasindayken spor aykabiyi basucumuza koyduk uyuduk büyüdük dedik buseferde 20 sinde 70 inde neyse yeni aldigimiz makinyi kamisi basucumuza koyduk uyuduk aslinda hep cocuguz hep oyuncaklarimiz var :) yanliz bu malzeme isi harbi hastalik 1-3-5 yetmiyor :) tedaviside yok :)

6. sakacı

sakacı Üye

7. emreersoz

emreersoz Aktif Üye

zahmet edip cevap yazan herkeze teşekkürler...okuma makinaya geçmek isteme sebebim..av bölgemin saroz olması ve gercekten ne çıkacağının belli olmaması..acemıyız daha ama acemı şansı derler ya ...olur da sağlam bı avda sorun yasamayalım..

takımları aldığım yerdeki abilerim inanılmaz deneyimli ve bilgili firma yetkilileri..ilk çıkardıkları sistem okuma ve ryobı nın ust versıyonları oldu.ancak ben butce olarak cok zorlamak ıstemedıgımden en on bu makinayı önerebildiler.burdan onlara birkez daha teşekkurler. ılgı ve yardımları için.gerçek bir esnaf gibi sabırla ilgilendikleri için.

8. sakacı

sakacı Üye

sana avlarında başarılar.umarım büyük lezzetli balıklar takılır oltana :)

9. zokacı

zokacı Aktif Üye

yaptığın avların fotolarını bekliyoruz rast gele