Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kamış :)

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında [G]ökha[N] tarafından paylaşıldı.

1. [G]ökha[N]

[G]ökha[N] Yeni Üye

Merhaba ;
    Abilerim kalem oltayı önerir misiniz? kullanan biri var ise yardımda bulunabilir mi? spin olarak kullanılabilir mi?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. KalamA

KalamA Daimi Üye

Merhabalar Gökhan, öncelikle aramıza hoşgeldin kardeşim :) Kalem oltayı önermiyorum, oyuncaktan pek farkı yok onun. Onun yerine bütçene uygun bir at-çek takımı edinebilirsin. Bunun için para biriktirmen gerekse de o kalem oltayı almandan çok daha iyi ve karlı olacaktır ;) Kamış olarak sana bu kamışı önerebilirim: PELISTICK LONDON 15-40 GR 240 - İnce Çizgi Amatör Balıkçılık Malzemeleri . Makine olarak da Berke ağabeyinle anlaşıp bu makineyi almanı tavsiye ederim: http://www.baliksevdam.com/forum/shimano-spin-makinalar-2500fb-14227.html . Böylece 100 TL civarına güzel bir takımın olmuş olur diye düşünüyorum. Allah gönlüne göre versin kardeşim, keyifli paylaşımlar dilerim...

4. [G]ökha[N]

[G]ökha[N] Yeni Üye

Çok teşekkür ederim bu önerinizi düşüneceğim .İnşallah yakında daha düzgün, adam gibi takıma sahip olacağım :)

5. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Süs için alacaksan alabilirsin, Türkiye ye ilk geldiği yıl ben almıştım. Aldığım gibi duruyor, yani hikaye :p

[G]ökha[N] bunu beğendi.
  6. HastaRuH

HastaRuH Daimi Üye

bende balığa ilk başladığımda aldım sonra oğlanın oyuncağı oldu :)

[G]ökha[N] bunu beğendi.