Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

kamışlarda gerçek indirim

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında i_gulistan tarafından paylaşıldı.

1. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

eğer uygunsa bu sitede cidden gerçek indirim yapan piyasadakji en düşük fiyatı veren bi siteyi paylaşmak isterim tabikide forum şartlarına da uygunsa stok bitmeden yarın bitane alıp sizlerle paylaşım yapmayı düşünüyorum

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. ondersoydinc

ondersoydinc Aktif Üye

Almak istediğin ürünü mağazada kontrol edip, elinde açıp ağırlığının senin kontrolüne uygun olup olmadığını deneyerek almanı şiddetle tavsiye ederim. Bir de örneğin ''lineaeffe'' markasının kendi sitesinde gösterdiği ürünler ile ülkemizde satılan bazı ürünleri özellik olarak farklılık gösterebiliyor. Çünkü bazıları çin üretimli falan gibi yorumlar var. Örneğin bir surf modeli çok beğeniyorsun, fakat orjinalinde fuji fincanlar ya da ilk halka katlanır görünüyor ama verdiğin sipariş gayet standart gelebiliyor. Marka model isim aynı ama özellikler ürünün orjinalinden farklı olabiliyor. AMAN DİKKAT arkadaşım, önce kontrol et git yerinde gör, kontrol et ve öyle al.

4. agartan

agartan Moderatör Yönetici

neresiymiş bu, yaz da bir kontrol edelim

5. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

alacagım ürün okuma v sisytem bazuka çantalı ürünü bildiğim ürün işte daha ne olsun ürünü alıp elime geçsin sorunsuz şekilde elime geçerse siteyi burda paylaşacam bence güvenilir ama ben hata yapıp sizide hataya düşürmek istemediğimden ürün elime geçmeden sizle paylaşmak istemedim ama emin olun gerçek indirim çakma şişirilmiş fiyatlar üzerinden indirim değil o yüzden

6. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Özelden yaz.
    Sonra son pişmanlık fayda etmez.

7. ondersoydinc

ondersoydinc Aktif Üye

Benim ki sadece daha önce başıma gelen bir olayın bir başka üyemizin de canını sıkmaması için özet bir tavsiyeydi, sen aldığın üründen eminsen sorun yok zaten, hayırlısı olsun iyi günlerde kullan

8. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

burdan genelden paylaşıyorum telefonla aradım sordum kamış ellerinde mevcut reklam için görüntü amaçlı indirim değil hemen aynı gün kargo ya verebilirlermiş 100 tl üzeri ücretsiz kargo oldugundan kamış herşey dahil tam 100 tl ye mal oluyor okuma v sisytem 270
    OKUMA V SYSTEM SPİN 9&#39 270 / 10-40 KAMIŞ « MC AV MARKETİ
    bence stoklarında tükenmeden değerli site üye arkdaşlarımız almalılar

9. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

10. ondersoydinc

ondersoydinc Aktif Üye

Linkini verdiğin sitede fiyat indirimli olarak 130 tl görünüyor, spotbalıkçılıkta aynı kamış yine 133 tl :) spotbalıkçılıkta da nakit verdiğinde 120 liraya aynı kamışı alırsın zaten ??? Bahsettiğin diğer kamış spro olan ise yine aynı şekilde verdiğin linkte 96 tl, spotbalıkçılık ta 110 tl !!! ben pek anlayamadım dostum, telefonda daha ucuz fiyatmı verdiler onumu söyledin yoksa alacağın kamış verdiğin linkteki kamışlar değil mi?

11. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

walla ben 2 gündür konuşuyorum kamış 100 tl idi sıcak fırsatlar kısmından hemen bakan arkadasım o fiyatı da gördü ve o fiyattan ürün alan oldu bence erken kalkan yol alır lafı burda söylenmesi uygundur.