Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kamp cadır ı hakkında

Konu, 'Sohbet' kısmında büyükçolpan tarafından paylaşıldı.

1. büyükçolpan

büyükçolpan Aktif Üye

Merhabalar öncelıkle tüm üyelerin geçmiş bayramı mübarek olsun.Kamp çadırı hakkında bilgi ve tecrübesi olan üyelere bir kaç sorum olacak.Çadırlarda nette araştırdığıma göre çok seçenek ve bir karar veremedim yok havalandırmalı yok polyester yok fıber bende almısken ıyı bısey olsun ıstıyorum en azından 3 mevsimlik iki odalı ve varendalı model olsun ısıtıyorum kıstas ne dır yardımcı olurmusunuz

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Kac kisi, hangi bolgede, ne kadar soguklarda kullanacaksiniz. Husky lerin fiyatina gore performansi cok yuksektir. Sizden gelen cevaplara gore model belirleyebiliriz. Kardesim ve tanidiklarim aktif kullaniyor, cok memnunlar.

4. büyükçolpan

büyükçolpan Aktif Üye

5-6 kışı rahatlıkla kalabılsın ısıtıyorum.tavan yukseklıgı az olmasın yanı çadıra sürülerek girmek istemıyorum.Önde varendalı gıbi olursa çok ıyı olur

5. büyükçolpan

büyükçolpan Aktif Üye

Bide cadır mutlaka iki odalı olsuıstıyorum

6. büyükçolpan

büyükçolpan Aktif Üye

Sanırım karda kısta kullanmayacağım sonbahar yaz ılkbahar aylarında

7. oktay16

oktay16 Moderatör

Sen minyatür ev bakıyosun hamdi:) Brandacı ile görüşüp istediğin ölçülerde diktirebilirsin bile.

8. büyükçolpan

büyükçolpan Aktif Üye

Oktay bır nevı evet ama bu şeklide hazır çadırlarda satılmakta yalnız bıldık bı markanın alırsam daha kalıtelı almış olacağım çadırlarda havalandırma ıslemı çok onemlı ımıs

9. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Merhabalar, tekrar bakabildim konuya. 5-6 kişi rahat edeceği ve odalı da olacağı için baya büyük bir aile çadırı lazım size sanırım.

Sizin ihtiyacınızı tek odalı ama 5 kişiye uygun olarak Husky Boston 5 kişilik çadır

Ya da 8 kişilik çift odalı Husky Boston 8 kişilik Çadır

ihtiyacınızı karşılar.

Bunlar aile çadır bildiğiniz gibi, çadırlar büyüdükçe rüzgar ve soğuklardan etkilenmesi artıyor. Ailece kamplarınızda kurulup kalmak için çok keyifli olur, tavanı yüksek, içeride daha rahat edersiniz. Hatta allah korusun, deprem v.b. kötü bir durumda da sığınmak için bir alternatif.

Bir alternatif de şöyle yapabilirsiniz. 2 tane 3 kişilik çadır da almayı düşünebilirsiniz. Toplu haldeyken iki adet küçük çantada çadırınız olur. 2-3 kişi bir yere giderken bu çadırlardan birisini kurar rahat edersiniz. Doğa yürüyüşü, bisiklet gezisi gibi gecelik konaklamalı etkinliklerinde de taşıması daha kolay olur.

Yüksek olmayan çadır, daha az rüzgar ve soğuktan etkilenmesi ile 3-4 ya da 5 mevsim iddasını daha kolay sürdürür.

10. umooth

umooth Aktif Üye

11. fenerli

fenerli Aktif Üye

Sizin aradığınız çadırın imalatı denizlidedir internetten araştırmanızı tavsiye ede
    rim