Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

kamp tavsiyesi

Konu, 'Genel Konular' kısmında bilhane. tarafından paylaşıldı.

1. bilhane.

bilhane. Yeni Üye

merhaba arkadaşlar. denizden çok tatlı su avcılığını seven biriyim. yoğun iş tempomdan vakit buldukça istanbul avrupa yakasında bir kaç gölde şansımı deniyorum. genellikle sadece deniyorum çünkü çevremde bu işi bilen yada yol gösterecek kimse olmadığı için balık ile ilgili her türlü bilgiye, hatta daha başlarken misina bağlamasını bile bu forumdan öğrenip balık avcılığına başladım. açıkçası çok da başarılı olduğum söylenemez ancak balık tutmak ne kadar keyif veriyorsa sakin bir doğada kafa dinleyip çayımı yudumlayıp oltayı izlemekte bir o kadar keyif verdiğinden avcılıktaki başarı kısmı beni bu hobiden soğutmaya yetmiyor :) bu yaz, hatta önümüzdeki bir ay içerisinde sürekli gittiğim tatlı sular yerine uzun süredir yapmayı çok istediğim kamp olayına girmek istiyorum. en azından şimdiye kadar gittiğim yerlerdeki gibi günümün çoğunu benden önceki balıkçıların çöplerini ve pisliğini toplamakla geçirmeden, hem güzel bir kamp yapabileceğim hem de benim gibi bir aceminin bile şansının yüksek olabileceği bir yer arıyorum. o gün karnımı doyurabileceğim bir kaç sazana bile razıyım. gerçi işimi şansa bırakmayıp ben yinede sucuk ekmeklerle gideceğim. dolayısıyla bu konuda bana yol gösterebilecek arkadaşların fikirlerine ihtiyacım var. kamp için benim aklımda olup planladığım yer sakarya nehri civarı idi. ama sizin tavsiyelerinizle istanbul/başakşehirden 2-3 saat uzaklığa kadarki herhangi bir yer de olabilir. şimdiden hepinize çok teşekkür ediyorum.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. biquul

biquul Üye

Eskiden Saray tarafına giderdik. Kastro, Çamlıköy diye geçer. Bir taraf karadeniz bir tarafı tatlı su. Sazan falan yakalardık. Güzel bir kamp alanıdır. Uzun zaman oldu gitmeyeli. Şimdi ne durumda bilemiyorum.

4. gsozata

gsozata Aktif Üye

Konu benimde takibimde olsun. Kısmetse bende Ramazan'dan sonra köşe bucak gezmeyi düşünüyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk