Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kano balıkçılığı (motorlu kano)

karalahoz

Yeni Üye
Adı
kemal apak
Merhabalar tekrar
burda kano balikciligi uzerine klubler var guruplar halinde cikilip avlaniliyor inanin cok zevkli, helede bir kac arkadasinizda olursa hem guvenlik hemde yardimlasma bakimindan cok guzel oluyor.bu arada kesinlikle pedalli modelleri oneriyorum.daha once tarpon modeli dusunmustum almak uzerken pedalli moddellerle tanistim simdi seytana uyup hobie pro angler mi alsam yoksa outback modelimi diyorum.ama kismetse outback modelini ciddi ciddi dusunuyorum.

B

BS Okuru

Misafir
Arkadaşlar konuyu güncellemek istiyorum. 5 Yıl boyunca bu konu ne kadar gelişti, youtube dan izlediğim kadarıyla yine aynı bir kaç arkadaşın dışında TR de yapanı pek görmedim. Ama dünya genelinde oldukça yaygın görünüyor. Şu pedallı modeller çok hoş, ama neredeyse bir tekne parası. Kano balıkçılığı ile ilgilenen arkadaşlar var ise fikir alışverişinde bulunmak isterim.

Levreko

Daimi Üye
Adı
FATİH
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Arkadaşlar konuyu güncellemek istiyorum. 5 Yıl boyunca bu konu ne kadar gelişti, youtube dan izlediğim kadarıyla yine aynı bir kaç arkadaşın dışında TR de yapanı pek görmedim. Ama dünya genelinde oldukça yaygın görünüyor. Şu pedallı modeller çok hoş, ama neredeyse bir tekne parası. Kano balıkçılığı ile ilgilenen arkadaşlar var ise fikir alışverişinde bulunmak isterim.
Türkiyede yapanı pek yok çünkü fiyatlar biraz pahalı özellikle pedallı olanları pahalı insanlar o fiyata bot alırım yada üstüne biraz daha koyar 4.20 fiber alırım diyorlar

B

BS Okuru

Misafir
Türkiyede yapanı pek yok çünkü fiyatlar biraz pahalı özellikle pedallı olanları pahalı insanlar o fiyata bot alırım yada üstüne biraz daha koyar 4.20 fiber alırım diyorlar
Ürünleri inceliyorumda, ürünler yurt dışında da çok ciddi paralar tutuyor. Özellikle pedallı modeller 2000+ dolardan söz ediliyor.

Aslında ege agdenizde sakin koylara yakın yaşayan birisi olsam hiç düşünmeyeceğim ama İstanbul ' da en fazla haliçte kullanabilirim sanırım.

Ercüment

Daimi Üye
Adı
Ercüment
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Ürünleri inceliyorumda, ürünler yurt dışında da çok ciddi paralar tutuyor. Özellikle pedallı modeller 2000+ dolardan söz ediliyor.

Aslında ege agdenizde sakin koylara yakın yaşayan birisi olsam hiç düşünmeyeceğim ama İstanbul ' da en fazla haliçte kullanabilirim sanırım.
Gazi ucuz yollu bundan yapılabilinir.:)

:rolleyes::rolleyes:
birde akü bağlandımı pedal çevirmekten yorulunmaz:)

B

BS Okuru

Misafir
@gsozata

Gazı kardesım gel bu sevdadan vazgec ıstanbulda zor olur kano gel etme eyleme al bı tekne keyfını sur balıksa balık gezme ıse gezme yaparsın bırgun adalar dıger gun modalar yaparsın :)

B

BS Okuru

Misafir
@gsozata

Gazı kardesım gel bu sevdadan vazgec ıstanbulda zor olur kano gel etme eyleme al bı tekne keyfını sur balıksa balık gezme ıse gezme yaparsın bırgun adalar dıger gun modalar yaparsın :)
Anladım ki tekne her türlü sıkıntı, bağlaması dert, taşıması dert, bakımı dert.

Bu öylemi, at arabanın tavanına hooop ordasın, hoop burdayım. :D