Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kano ve Zodyak Bot Sevenler

Konu, 'Botlar ve Bot Motorları' kısmında naikon35 tarafından paylaşıldı.

1. naikon35

naikon35 Yeni Üye

Herkese Merhaba,

Ben kano veya zodyak tarzı bot almak istiyorum ama kararsızım..keyfini cıkarıp arada balık tutmak istiyorum önerisi olan var mı ?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Sökeli

Sökeli Aktif Üye

Bir gün kıyıdan avlanırken kano ile avlanan görmüştüm, o kadar kısa sürede o kadar yol gitti ki gerçekten şaşırdım.

4. iaarslan

iaarslan Yeni Üye

kano da denge problemi olur diye düşünüyorum kamış , livar yedek yem falan nasıl olur acaba hem iyi bir spor olur.
    Balıkçılıkta kullanan arkadaşlar varmı acaba ?

5. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Kullanan, deneyen araştıranlar var.
    Eski konuları bir karıştırırsan oldukça faydalı şeyler bulabilirsin.

6. TalhaOzturk

TalhaOzturk Yeni Üye

youtube da bir cok video var kano balikciligi ile ilgili,kayak fishing yazinca cikiyor.

bu konu hakkinda pek bilgili degilim ama videolarda gordugum kadariyla hem denizde hemde tatlisuda baya meshur bir yontem ve oldukcada zevkli gorunuyor.

7. ogcnd

ogcnd Üye

wilderness system tarpon 100 modeli kayakla avlanıyorum çok keyifli anlar yaşayacağınız kesin eğer biraz tecrube kazanırsanız denge sorunu yaşamazsınız veya işi sağlama almak adına outrigger parçası ekleyerek denge sorununu tamamen ortadan kaldırırsınız isteğe bağlı olarak kayağın arkasına 1-5 hp arası elektrikli trolling motoru takıp birde balık bulucu eklerseniz işi bir adım daha öteye taşırsınız yanınızda bir arkadaşınız daha varsa aynı model kayağı olan outrigger yerine ikili bağlantı elemanı kullanarak çok daha güvenli ve stabil bir sürüş dinamiği elde edersiniz bu tarz bağlantıdada elektrikli veya 5hp benzinli kısa şaft da takabilirsiniz bot ile mukayese ve yakınlık su üstünde gitmesi dışında yoktur

aşagıdaki linklerde 1.si stabilizatör outrigger parçaları sağlı ve sollu bağlı bir kayak modeli
    2.ci link tede 2 kayak bağlantısı katamaran tarzı videolar var

http://www.youtube.com/watch?v=Dnubsg3FRq0
    http://www.youtube.com/watch?v=U8jw_q79wwg

8. mehmetcelik33

mehmetcelik33 Aktif Üye

merhaba okan bey tarpon 100den memlunmusunuz?ben tarpon 120 almayı düşünüyordum ama gelecek seneye kaldı.orfinden mi aldınız?

9. ogcnd

ogcnd Üye

2 adet kayağı(tarpon 160) ülkemize dönerken konteynr içinde eşyalarımızla getirdik son aldığımız Tarpon 100 buradan ve evet orofin den alındı sağolsunlar çok iyi yaklaşım ve ilgi gördük ( :) ülkemiz fiyatı hariç ) o dönem ; kısa bir süre yaklaşık 7 tane motor sistemi(trolling paketi 45 - 105 lb arası ) de getirmiştim ve çok memnun kalınan bir marka ve model şahsi tecrübe ile sabit .Standart roto mold kayak ve fiber kanolarla yakından uzaktan alakası yok muadili Hoby marka sadece .sevgiyle kalın