Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

karadeniz cide yardım

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı ve Uygulamalı Teknikleri' kısmında MADMAN tarafından paylaşıldı.

1. MADMAN

MADMAN Aktif Üye

merhaba dostlar değerli bilgilerinize ihtiyacım var önümüzdeki hafta sonu 2 arkadaş kastamonu cide taraflarına gideceğiz fakat bu bölge hakkında pek bilgimiz yok bu mevsimde hangi balıklar çıkar hangi disiplini tavsiye edersiniz niyetimiz spin avcılığı ve beklemeli av yapmak spinde hangi sahteleri kullanalım beklemeli av için nasıl bir takım önerirsiniz yem ne kullanalım vs. şimdiden yardımcı olan tüm dostlara teşekkür ederim

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. muhsin5791

muhsin5791 Aktif Üye

dostum bu mevsimde orada ırmak ağzından sahtelerin ile levrek ve lüfer deneyebilirsin. ayrıca istavrit ve çinekopda çapari ile alma şansın olabilir. limanın büyük mendireğin dış kısımda gece eşkinaya takılabilirsin eğer karadeniz müsade ederse , etmedi mi mendireğin ucundan iç kısımdan deneyebilirsin.

sabora bunu beğendi.
  4. MADMAN

MADMAN Aktif Üye

Muhsin bey teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için aslında öğrenmek istediğim bu mevsimde eşkina için hangi takım ve yemden daha çok verim alırız bu konuda bir tavsiyeniz olurmu

5. muhsin5791

muhsin5791 Aktif Üye

dostum o konuda hiç tecrübem yok , bu zamana kadar eşkinaya olta atmışlığım yok ama sana bahsettiğim meralarda ben zıpkınla avlanırım.

6. MADMAN

MADMAN Aktif Üye

Muhsin bey o bölgelerde cide veya amasrada canlı teke bulabilirmiyiz bu konuda bilginiz varmı

7. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Geçen gün arkadaşımız Cide'ye iş seyahat için gitmiş. Gece at çek yaparak Levrek yakalamayı başarmış. Sizde kıyı şeritlerinde denemeler yaparsanız mutlaka size de denk gelecektir.

MADMAN bunu beğendi.
  8. muhsin5791

muhsin5791 Aktif Üye

liman içinde bulabilirsiniz. gece kepçe ve fenerle toplandığını biliyorum.

MADMAN bunu beğendi.
  9. cenk caner

cenk caner Yeni Üye

hocam iyi geceler ben bu ay sonuna doğru fakazda olucam en son 1997 de gitmiştim çok değişmiş zıpkınla nerede avlanabilirim? derinlik durumu konusundada bilgiler verirseniz çok iyi olur şimdiden teşekkürler...

10. muhsin5791

muhsin5791 Aktif Üye

fakazdan cide tarafına gelirken arap deresi diye bir yer var harika bir meradır ve levrek yapar. tabi deniz müsade ederse. o tarafta tek bildiğim yer orası. ama fakaz da dere vardı yanılmıyorsam çay ağzına da inebilirsin rapala atabilirsin diye tahmin ediyorum.