Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Karadeniz Sahte Tavsiyeleri

Konu, 'Balık ve Avcılığıyla ilgili Makaleler' kısmında hasandh tarafından paylaşıldı.

1. hasandh

hasandh Aktif Üye

Merhaba arkadaşlar KARADENİZ özellikle Rize de iyi avcı sahteler için neler önerirsiniz. fiyatları uçuk olmamasını daha çok fiyat performans sahte önerilerinizi bekliyorum. Sürekli sahte kaybeden biri olarak yüksek fiyatlı sahteler tahminimce bir kaç ay ancak dayanacağından daha uygun sahtelere yönelmek istiyorum. Değerli kardeşlerimden abilerimden ustalarımdan önerilerini bekliyorum. Saygı ve sevgilerimle esenle kalın. Rastgele...

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. γavuz

γavuz Daimi Üye

slmlar hasanım.. valla rizeyibilmem ama.. çilingoz vede şile (batı karadeniz :D) tarafına ava gittigimizde kendo vede strike pro 12 / 15 cm rapalalarını kullanmıştık çokda verimli geçmişdi ama bir daha gitmek nasip olmadı o tarafa :=) birde benim dayı yozuri nin cristal serisinden 2 tane rapala almış onlarıda denemiştik sarı vede pembe renkli vallahi acaip iş yapmıştı onlarda.. kısacası uygun fiyatıyla kendo vede strikeden şaşma ama yozuri cristal serisinden 1/2 tane al derim
    salıcakla

4. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

5. NRT75

NRT75 Aktif Üye

Merhaba, Samsunda kendo sea bass minnow 145 f no 13, 20 ve hansen piligrim 78 mm 18 g kaşıkdan verim alıyorum. fiyatları makul.