Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

karagöz

karaelmasli

Aktif Üye
Adı
ufuk gökdemir
merhabalar değerli forumdaşlar.bulunduğum bölgede istavrit için atçek yaparken önümden sürüler halinde karagözler geçiyor.hatta zıpkıncılar vuruyor bazen.istavrit olmayınca ben de midye ile amatörce bi dip takım yaptım.ama kaya balıkları anında kapıyorlar yemi :) acaba sadece karagöz için bir yem tavsiyeniz var mıdır? teşekkürler şimdiden.herkese rastgelsin ...

Kasırgaemre

Aktif Üye
Adı
Adınızı Soyadınız
Teke kullan 3 igneli şamandiralı takımla yada sağlam bi mısına ile tek iğne bağlayıp kurşunsuz şekilde ileri doğru atarsan alma Şansın yüksek olur

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SARGOZ_07

Üye
Adı
HÜSEYİN
Karagöz balığı gece karanlıkta daha fazla verim veren bir balıktır. Gece küçük balıklar ortadan kalkacağı için yemi kaptırma olasılığın çok az olacaktır. Benim tavsiyem el oltası sağlam bir .0.20mm - 0.24mm arası misina tercih sana bağlı , iğne olarak mustad 1251c serisi 5 no iğne denizde akıntı var ise iğnenin 15 cm üstüne küçük bir sıkma kurşun akıntı yok ise kurşuna gerek yok yem aşağıya süzülerek insin yeter. Yem olarak teke veya tuzlanmış soyulmuş karides ve olmazsa olması 1:sessizlik 2:karanlık 3: sabır.

Rastgelsin..

karaelmasli

Aktif Üye
Adı
ufuk gökdemir
teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.