Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

karaköy istavrit show 05.haziran.2012

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında fikret_34 tarafından paylaşıldı.

1. fikret_34

fikret_34 Yeni Üye

merhaba arkadaşlar bende bu siteye yenı üye oldum ve bu sitede ilk balık avımı yayınlıyorum yer karaköy limanı tutulan balık istavrit ikibuçuk saatte 7 kilo balık balıklar tüm mahalle dostlarına dağıtıldı herkez balık yedi:) rastgelsin ..

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

7 kilo biraz fazla olmuş ama ne yapalım tüm mahalle yemiş işte ne güzel.
    Sirkülerde limit 5 kg dır bundan sonra daha dikkatli olursun.

4. BİROL

BİROL Daimi Üye

Konu bilgimizde ve gerekli uyarıyı yapmak istedik.Ama sanırım bu arkadaşımız
    Limitler konusunda bilgi sahibi değil.
    Sevgili Fikret,
    Amatör balıkçılar için yayımlanan genelgeye göre 1 balıkçı 1 gün içinde 5 KG balık tutabilir.Bazı türler içinde adet limiti vardır.
    Lütfen bundan sonra avlarında 5 Kg.lik limiti gözardı etmeki , denizlerimizdeki balık popülasyonu üzerindeki baskıya sende tuz biber ekmiş olma.
    Mahalleliye dağıtmış olman,kanunlara uymamayı mazur görmez.

Keyifi paylaşımlar diliyorum.
    Konuyu Silmiyoruz/kilitlemiyoruz,zira senin gibi limitleri bilmeyen yeni üyelerimizde bunu görüp öğrensinler.

5. fikret_34

fikret_34 Yeni Üye

ben hergün balığa giden birisi değilim ayda bir kez gidebiliyorum oda fırsat olursa 7 kılo tuttum göze battım demekki yazımı okumadın sanırım tüm mahhelle balığı yedik dedım tek basıma yıyemem zaten bukadar balığı aslında siz haklısınız hergun gidip 5 kılo tutsam göze batmazdım neyse hoşçakalın bidaha rapor yazmıcam bu son olsun

6. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Fikret, belli bir kurallar vardır. O nedenle o kuralları burada bildirmek durumundayız. Eğer burada bir uyarı olmasa o zaman bu raporu okuyan kişiler yasaklardan haberdar olmaz :)

Olay kişisel değil, her zaman raporlarını bekleriz. Önemli olan örnek olmaktır.

7. AKIN KAPTAN

AKIN KAPTAN Editör Moderatör

Maşallah bereketli av olmuş. Marmaranın bereketi hiç bitmesin.

8. GokselGulcan

GokselGulcan Üye

maşallah güzel bir av olmuşta arkadaşımız bizi yanlış anladı olayı kişileştirdi herkes günde 7-8 kg balık tutunca olmaz burada amaç bilgi vermek biz sana söyleriz sen arkadaşına ve daha dikkatli oluruz paylaşımşlarını dört gözle bekliyorum arkadaşım =)