Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Karaköy'de balık kırgını

Emir Şengezer

Daimi Üye
Adı
emir şengezer
Az önce öğle yemeği sonrası yürüyüş için rıhtıma indim. Ortalık ana baba günüydü. Kepçesini kapan herkes oradaydı. N'oluyoruz biri mi suya düştü derken bir baktım vatandaşlar sarıkanatları, lüferleri, kofanaları, tam boy palamutları battalboy poşetlere doldurmuş bile. Bazıları 5 6 kilo belki daha fazla balık almıştır. Balıklar su üstü yapıyor millet kepçeliyor. İlk defa İstanbul'da balık kırgını görmüş oldum. Cep telefonuyla birkaç fotoğraf çektim akşama konuya eklerim. Benim sezonda tuttuğum balığı adamlar yarım saat içinde çuvallara doldurunca içim burkulmadı değil :D

Emir Şengezer

Daimi Üye
Adı
emir şengezer
Ondan aradım seni evet. Valla o balık rapalaya falan gelmez hepsi bayılmış. Ama gördüğüm o 2 kofana ve 2 tane iri palamut bütün sezon nerede saklanmış ben onu merak ediyorum :)

Adı
batu berkim
çok ilginç gitsek neyle gidicez iskelenin orda sanırım anladığım kadarıyla ki bu havaad olmasına rağmen baya bi kalabalık ...

Emir Şengezer

Daimi Üye
Adı
emir şengezer
Hiç o kalabalığa girmyee gerek yok. Ben uzaklaşırken haber alan bir iki tekne meraya yanaşıyordu. Kepçeciler ve tekneciler savaşı çıkması muhtemeldir. Dikkatsizce kullanılan kepçelerin 3 4 metrelik sapları da etrafa dehşet saçıyordu :)

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Olayı ilk görrenler parsayı da kaptı :)

Emir Şengezer

Daimi Üye
Adı
emir şengezer
Aynen öyle oldu Şeref Bey, temizlik görevlilerinden İdo görevlilerine kadar...

Adı
batu berkim
balıkla alakalı olan olmıyan nasiplendii ohh ne hala onlar için güzel gün eee ee bu balık tek noktada mı bayıldı acaba kanalın ordan darbeyi yemiş akmış karaköye ama başka bölgede de bu baygınlar yatıyor olabilir mi? acaba

ozi

Daimi Üye
Adı
Ozan Dağlı
Vahşi bir hayvanı parçalayan yerli kabileler gibi YANİ.