Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Karaköy'de kullanmak için Makina

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında mehmet 13 tarafından paylaşıldı.

1. mehmet 13

mehmet 13 Yeni Üye

selamun aleykum hayırlı aksamlar ben karakoy kıyı veya koprude kullanmak için surf makibe tavsiye almak istiyorum orta halli sımdıden ılgınıze tesekkurler..

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Karaköy'de gerek kıyı, gerekse köprü için surf kullanmaya bence gerek yok.

Bu arada da aramıza hoşgeldin

4. BİROL

BİROL Daimi Üye

50 yada 60 kafa olan bir makina işinizi fazlası ile görür.
    Surf makinaya gerek yok.

5. mehmet 13

mehmet 13 Yeni Üye

hoşbulduk ben eski galata köprüsü zamanından beri balık tutmaya karsı bır hevesim vardı...o zamanlar tabi kamış nedir bilmez idim küçük el tahta oltası ile rahatlıkla tutuluyordu :) kendime set kurmak istıyorum... genelde dediğim taraflarda ama
    sahil taraflarıda olabilir genel amaçlı kullanmak için tavsiyelirinizi alabilirmıyım...

6. caretta

caretta Üye

Mehmet kardeşim
    Köprü üzerinden avlanacaksan surfe ihtiyacın olmayacak ama sahil tarafından uzun atışlar yapmak için genelde kullanılan 4.20 lineaeffe kamış tavsiye edebilirim. Surf işinde seçenek çok, önemli olan bütçene göre bir takım oluşturmak. Bunun içinde o çevrede bulunan bir çok bayiiden yardım alabilirsin. Şimdiden rastgelsin

7. mehmet 13

mehmet 13 Yeni Üye

selamun aleykum hafta sonu shımano set almıstım fakat bugün ıtıbarı ile değistirdim.. kamış linaeffe 3,90 ım cafking ve turna fress 4,20 aldım. makine olarakta bana okuma safina sna 65 ve copressa cp 50 modelini verdiler sizce uygunmudur.. genelllikle köprü sarayburnu belki bogazda kullannırım...