Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kararsizlik?

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında serkan_arslanalp tarafından paylaşıldı.

1. serkan_arslanalp

serkan_arslanalp Yeni Üye

Arkadaslar iki makine ararasinda kararsiz kaldim.sustain mi biomastermi? 5000 lik makina alicagim.karadenizde silede avlaniyorum.bestmaster 3.30 kamis aldim.sizce uygun olan makine nedir?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. γavuz

γavuz Daimi Üye

bio ya göre sustain bir tık daha iyi nedeni 5 devirden düşük buda demektirki dişli sistemi daga güclü..vede misina sarım kapasitesi daha çok surf atış bile yapabilirsin bu makine ile.. bir kafaya surf için 0.22 misina öteki kafaya 0.18 spin misina (ip misina tabi) yanlız ikikamış alman lazım biri 4.20 surf için biride 2.40 spin için cok faydasını görürsün gibime geliyo... Salıcakla

arkadas bunu beğendi.
  4. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Biomaster daha uygun olabilir sizin avlanma şeklinize.

5. sayitusta

sayitusta Aktif Üye

Bence 800 -900 marjindasin twinpower hicde uzak degilsin

6. Burak Kızılırmak

Burak Kızılırmak Daimi Üye

Tabi bu da apayrı bir düşünce ancak ben 4000 Sustain kullanıcısı olduğum için diyorum geniş bir kafa olmamasına rağmen casting açısından cidden çok iyi 50 - 60 gramlık kaşıklar kullanıyorum çok güzel atışlar sağlıyor. Shimanonun kendi sitesinde bile biomaster ve arc aero için high casting performance yazarken Sustain de stella yla aynı özellik olan Extra high casting yazıyor Ben de Sustain alirken arc aero ile arasında kalmıştım tercihim sustain olmuştu.

7. serkan_arslanalp

serkan_arslanalp Yeni Üye

rarenium 4000 fb karar kıldım atkadaşlar.ilk avımdada iki levrek aldım.63 ve 44 cm lik.

arifengin bunu beğendi.