Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kars'ta balık varmıdır ki:)

Konu, 'Göller, Barajlar, Akarsular ve Diğer Tatlısu Avlakları' kısmında KILLtoLIVE tarafından paylaşıldı.

1. KILLtoLIVE

KILLtoLIVE Üye

Herkese Merhaba,

Üniversite dolayısıyla Kars'a gidiyorum Allah izin verirse:) Valizimin bir köşesinede oltalarım için yer açmak istiyorum ama karsta şöyle merkeze yakın, göl baraj deniz okyanus gibi bir su birikintisi varmıdır acaba olta sallayabileceğim:)

Kars'lı Hemşerilerimden:rolleyes: yardım bekliyorum..

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. TROFER

TROFER Aktif Üye

olmazmı arkadaşım göllerde akıllara zarar bıyıklı sazanlar

4. KILLtoLIVE

KILLtoLIVE Üye

İşte buna çok sevindim:):) Bursa'da doğru dürüst israil bile alamazken sazan cennetine düşüyoruz demekki:) İnşallah fırsat ve yanımada bir arkadaş bulurumda oradaki göllerin tadınada bakarım.

Hayırlı akşamlar:)

5. BAYBORA

BAYBORA Daimi Üye

Ülkemizin doğusu olta balıkçılığı açısından dünyanın en güzel coğrafyalarındandır.Küçücük sularda göreceğin popülasyonun yoğunluğuna ve birim alandaki trofe balık sayısına şaşırıp kalacaksın.Buna emin ol.Ve iyi oltalarla git,rastgelsin,

6. TROFER

TROFER Aktif Üye

vallahi arkadaşım bence bir araştır anlarsın ne kadar harika balıklar olduğunu dereleri boldur çıldır gölünde hele ne atarsan at kulak temizleme çöpünü boya at trofeleri çıkar gölden

o taraflar sakindir burada marmaradaki gibi düzensiz avcılık yoktur bence harika bir yere gidiyorsun bol bol temiz hava alacaksın ama kışın biraz üşüyeceksin,bu arada sakın kışın kapı kolunu dilini değme :)

babama babası demiş oğlum dilini değ şu kapı kulbuna yapışır haaa habeirn olsun.ama iyisin kiloluk sazanlarda (bıyıklı) oltana yapışacaklar garanti,unutmadan sakın kaz eti yemeden gelme müthiştir onu yedikten sonra normal et yemezsin zaten üniversite bitince eve geldiğinde annene kaz etli mantı yap dersin şivende değişmesin :) arkadaşlarına şöyle seslenirsin ^^ooo nedirsiz ula ne yapırsiz toprağ başan sizin :)'

7. KILLtoLIVE

KILLtoLIVE Üye

İnşallah dediğin gibi olur abi:)

Hayırlı akşamlar.

Hahaha şu cümleye bittim:D:D Beni güldürdünüzya Allah'ta sizi güldürsün:)

Ben pek bu tavşan, ördek gibi hayvanların etlerini sevmem ama senin için deniycem abicim, Kars'a gidipte kaz eti yememek olmaz tabi, Sınır dışı edilirim mazallah:)

Google map'tan karsın haritasına baktığımda Üniversiteye yürüme mesafesinde kars çayı olduğunu gördüm, araştırdığım kadarıylada iyi balık yapıyormuş, bu haber beni bu gece en çok sevindiren şey oldu:)

8. Ersin

Ersin Moderatör Yönetici

Gerekli açıklamaları zaten yapmışlar, bende bir şeyler ilave edeyim ;)

Bu konuda mevcut barajları görebilirsin.

http://www.baliksevdam.com/vb/showthread.php?t=765

Bölge tatlı su kaynakları bakımından hiçte fakir değil, google earth ile biraz inceleme yapmak yeterli olacaktır.

Ermenistan ve Gürcistan tarafıda hiçte fena sayılmaz :p

Eğitim hayatınızda başarılar dilerim ;)

9. bolu14

bolu14 Yeni Üye

Çıldır gölüne balık yemeye gittik o arada şamandıralı olta attım 10 saniye demedi baya büyük tatlı su kefali çektim yem olarak da mısır takmıştım.Sonra iki dip takımı daha attım anında iki tane birden geldi 40 cm civarıydı balıklar.Son olarak bir tane daha şamandıraya geldi hepsi yarım saat sürmedi yağmur başladı çıktık oradan.Bir daha gittiğimde daha vakitli ve hazırlıklı giderim.

10. Mert Yılmaz

Mert Yılmaz Daimi Üye

Hayatımda bir defa gitmiştim Selim ilcesinin Bölükbaşı köyü var.Yanından bir dere akıyor . Kasna dolu resmen atçek yapıyorduk.

11. wolf

wolf Aktif Üye

Kışın bile donan gölü delip çok güzel balıklar yakalayabilirsin...bol şans :harika: