Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kartal balık avı No:2

Konu, 'Gerçekleşen Balık Avı Organizasyonlarımız' kısmında Tolga tarafından paylaşıldı.

1. Tolga

Tolga Aktif Üye

Cuma günü yapılan eşkina organizsayonuna gidemediğim için içimiçimi yiyordu. Bu sene hiş eşkinaya gidememiştim ta ki Mustafa Ağabey'in Tolga ben kurtlandım işin yoksa bu akşam deneme yapalım demesine kadar.

Mustafa Abi tamam ne olursa olsun ben bu akşam geliyorum dememle, Arzuya da akşam plan yok eşkinaya gidiyoruz dedikten sonra saat 7 gibi evden çıktık. İkimiz de işten yeni geldiğimiz için açtık.Buzlukta donmuş ne varsa alıp mangalımızı da yüklendikten sonra Mustafa Abinin yanına geldik. Sağolsun tüm hazırlıkları yapmış, takımları hazırlamış, yem işini halletmişti Mustafa Abi.(Mustafa Abi tekrar teşekkür ederim).
    Ben mangalı yakmaya çalışırken Mustafa abi de takımları hazırlayıp su ile buluşturdu. Önce bayanlar diyerek Arzu'nun karnını doyurduktan sonra bende oltamı suya gönderdim. Yanımızdaki amca 3 olta altmış ilk ikisini 10 ar dakika arayla çekmişti ve ikisindede güzel eşkina vardı. Birini kedi kaçırana kadar. :)
    Amcamızı gördükçe bize neden uğramıyor derken ilk eşkinayı ben aldım. Arkamdan da Mustafa Abi 1 eşkina 1 mezgit aldı. Ondan sonraki kaçırdığı neydi bilmiyoruz ama suyun içinde baya zorladı ve iğneden kurtuluverdi. Uzunca bir süre şamandıralarda hareket olmadı. Toplanma hazırlığı yapacağımız sırada Mustafa Abi'ye gelen iri İskorpit gecenin son balığı oldu.

Toplandığımız sırada Hamdilerinde gelmesiyle geceyi sonlandırdık.

Mustafa abi emeğin için, yaptıkların için çok teşekkür ederiz.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. hunter

hunter Daimi Üye

Harika bir buluşma ve harika bir av günü yaşadık. :)

Ben teşekkür ederim Tolga'cım gelip bana eşlik ettiğiniz için.

Bu sıralar ciddi yem sıkıntısı yaşamamıza rağmen bir kaç saat'de bunları almamız çok güzel bence...gündüzden yem tedariğine başladım ve ''bu sabah geldi boru kurdu'' denmesine rağmen hepsi ölü ve çamur gibi,vede çoğunun içleri boş bunuda söylemeden geçemiyeceğim (satanda,gönderende,çıkartanda biraz insafa davet ediyorum) Madem buradan bir çok kişi ekmek yiyor birazcık ellerini vicdanlarına koysunlar,üstelikde fiyatlarını 4 - 4,5 tl'ye çıkartmışlar !

Neyseki geceyi güzel sonlandırdık,Hamdi ve misafirleri ile bir süre sohbet edip ayrıldık.

Buradan sanada teşekkür ederim,güzel mangal ziyafetin için. :)

4. mahmutignak

mahmutignak Aktif Üye

Güzel bir av gecesi geçirmişiniz.Katılanların ellerine sağlık.Afiyet olsun

5. Erdem Koral

Erdem Koral Aktif Üye

Tolga Abi Eline Koluna Sağlık Hem Güzel Bir Buluşma Hem de Güzel Bir Av Olmuş Olay Budur Demişsin Tebrik Ederim Bir Dahakine Bende Olmak İsterim :)

Artık Eşkinalar Korkar Oldu Mustafa Abi Gelecek Diye :) Boş Dönmüyor Maşallah. İstavriti Bilmem Ama Eşkinada Usta Yani Hatta Üstat :)

Böyle Güzel Buluşmaların Sürmesi Dileğiyle

Erdem AKKAYA

Ankara / İstanBuL

6. Tolga

Tolga Aktif Üye

Erdem sen gelecem de gideriz birlikte. Artık eşkina dediğin zaman Mustafa Abi gelecek aklımıza.

7. Erdem Koral

Erdem Koral Aktif Üye

Tolga Abi Sen Bana Gideceğiz De Bende Gelirim Sizin Gibi Şeker İnsanlarla Balığa Gitmek Ayrı Bir Keyif Sana Yük Olmamak Kaydıyla :)

8. oktay16

oktay16 Moderatör

Deniz, Balık, Muhabbet, Mangal, Gazozlar, (resimlerde görmedim ama gazozsuz olmaz) , balık çıksa ne olur çıkmasa ne olur, :) gerçi nasibinizi almışsınız, herzaman rastgele......... :harika::harika::harika:

9. onder

onder Aktif Üye

Sabah 04:30'da kalkma derdim olmasa gözümü kırpmadan gelirdim. Ama maalesef olmadı. Kısmet başka zamana artık. Sonunda Eşkina yakalayabildiğine sevindim Tolga. Arzu yine boş döndü herhalde:).

10. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Sıkışıklık olmasın diye başka alana kaydık, biz de aldık fakat gerekli boyutlarda olmadığı için geri saldık.

Mustafa abi bundan sonra benim yerime önceden oturma :D:D:D

11. Aybata74

Aybata74 Aktif Üye

Güzel bir akşam olmuş, balıkta var daha ne olsun. Mustafa abi haberleşelimde şöyle kapsamlı bir Eşkina buluşması yapalım anladın sen onu :);)