Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kartal Dişlileri-2 14.11.2013

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında frenist tarafından paylaşıldı.

1. frenist

frenist Aktif Üye

Merhaba Arkadaşlar,

Aslında 2 balık için rapora gerek yok ama tesadüfi bir durumdan bu raporu açıyorum.

Geçen sene balık sevdama üye olduktan sonra ilk raporumu 14.11.2013 tarihinde açmışım :) http://www.baliksevdam.com/forum/kartal-dislileri-14-11-2012-a-7565.html Aynı tarihte aynı yerden aynı saatte yine lüfer almış olduk, harika bir tesadüf ;)

Bu arkadaşlar geçen senekiler :)

Dün de arkadaşlarla sözleşip Kartal sahili yoklayalım dedik. Eniştem, İsa abi, Ersin, Uğur ve Özkan abiyle buluştuk. Geçen sene buradan lüfer almıştım İsa abi, bak şimdi yine alacağım dedim, gülüştük :D

Enişte hızlı davrandı daha biz takımları açıyorken ilk atışı yaptı. Bizlerde atışlarımızı yapmış, daha boşluğunu alıyorken hoppp vuruşu aldı ve çekmeye başladı. 27 cm'lik güzel bir lüfer kovada

Dedim ya takımın boşluğunu alıyordum diye, aa bir vuruşta bana :eek: güzel bir tasma ve şapırtılar, şupurtular derken 30 cm'lik bir dişli de bende :harika:

Sonrası malum, bekle Allah bekle :p

İsa abi yemli dip atayım ben dedi. Taktı istavritleri, bak Cihan şimdi alıyorum vatozu dedi. Abi inşallah kalkan gelir dedik, gülüştük :)

Aradan yarım saat geçmeden, geldi dedi. Kuyruklu kalkanımızı da aldık kenara, hiç zarar vermeden hatıra fotoğraflarımızı çekip, geldiği yere gönderdik. İlk defa vatoz gördüm. Sevimliymiş :D

Bundan sonra denizden alabildiğimiz tek canlı Özkan abi tarafından alınan irice bir deniz yıldızı oldu. Onuda incitmeden saldık. 24 gibi takımları toplayıp, evlere dağıldık.

Herkese güzel avlar diliyorum.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. frenist

frenist Aktif Üye

Şimdi tekrardan baktım da, 1 gün fark varmış arada :D

Neyse Allah kabul etsin :)

4. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Cihan
    Güzel av olmuş.
    Havalar da soğumaya başladığına göre bollaşır inşallah.
    Her zaman rast gelsin

5. budun

budun Aktif Üye

tebrik ederim Cihan , son günlerde raporların peş peşe geliyor. devamını dilerim.bende senin gibi geçen seneki avlarımın bu günlerde olduğunu farkedince deneme yaptım. malesef yok .bu sene bizim meralar da bulunan dişlilerde baya ufaklar. senin yakaladığın dişli gayet yakışıklı . rastgelsin.

6. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Tebrikler Cihan, ben de hep bir önceki yıl gittiğim tarihlere dikkat ederim :)

7. CAHİT ACUN

CAHİT ACUN Daimi Üye

Cihan,denizde ne var,ne yok vidanjör gibi çekiyorsun.Yine görüntüler çok çok güzel.Tebrik ediyorum kardeşimi.Avların hep böyle güzel ve bereketli olsun..Sevgiler..

8. Mustafa Adak

Mustafa Adak Aktif Üye

Kısmetiniz açık olsun

9. frenist

frenist Aktif Üye

Çok teşekkürler Şeref abi, inşallah bollaşır :)

10. frenist

frenist Aktif Üye

Sağol abi, bende senden gelecek raporları bekliyorum. Geçen sene bu zamanlar iyi av veriyordu Kartal bölgesi. Bu arada lüferler 2. meramdan geldi. İlk gittiğim yerde yosundan başka birşey yoktu. Rastgelsin hepimize

11. helaldılı

helaldılı Aktif Üye

Tebrikler ekip çalışması güzelmiş.Geçen gün banada aynı takıma 2 sarıkanat birden geldi ilk kez gördüm. Rastgele