Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kartal İstavrit Avı Organizasyonumuz Gerçekleşti 11.06.2011 Cumartesi

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Sevgili Dost'lar,
Bir organizasyonumuz daha mutlu,mesut bir şekilde,vede bol balıklı,bol yağmurlu,vede bol muhabbetli bir şekilde gerçekleşti. :)

Gecenin ilerleyen saatlerinde klarnetli,sazlı,sözlü sona erdirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Bir kaç gün önce benim tek başıma gerçekleştirdiğim avlağımda,yoğun istek üzere organizasyona dönüşerek bir buluşma tertipleyelim dedik ve harika katılımlarla,ve yeni tanıştığımız arkadaşlarla harika zaman geçirdik.

Hava şartları çokda bizi etkilemedi,çünkü hazırlıklarımız tamdı,bizi etkileyecek hiç bir şey yoktu. (selçuk'a rağmen) :D:D:D

Katılım sağlayan tüm arkadaşlarıma,Dost'larıma vede yeni tanıdığım arkadaşlara teşekkürlerimi sunarım,sizlerle tanışmak güzeldi.

Not:Misafirim olması sebebiyle ava başlamadan önce söylemiştim ''Misafirim var balıklar misafirlerime'' diyerek başladım ve tuttuğum balıkları misafirlere ayırmıştım,burdan mudahil arkadaşlarıma duyrulur. :D

Şimdi resimlere bakalım biraz.

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tüm ekibi kutluyorum gayet güzel geçmiş keşke ben de olabilseydim aranızda ah ahhh:D Faruk Ustam mangalı konuşturmuş yine :D Balık da varmış ne güzel patır patır almışsınız kuru fasulyeleri :D

Mustafa abimin belalısı Aytaç abim de oradaymış kimbilir neler oldu kaçırdık valla :D
Şeref abi İzmirden geldiğini belli etmiş şort filan gayet güzel:) Sonuçta çok güzel bir org olmuş tebrikler:) Tshirtleri güneşli havada giymek nasip olur İnşallah:D:D

Salih abinin yagmurluklar da baya iş görmüşler:D

marasliozkan

Aktif Üye
Adı
Özkan ZEYBEK
Yağmur başlayınca yiyeni eve bırakıp dönecektim sözde :D uykuya esir düşmüşüm yoksa sabahlamayi düşünüyordum, yinede güzeldi yeni abiler ve arkadaşlarla tanışma fırsatı buldum, vedalasamadan ayrılmak zorunda kaldığım icin özür dilerim.

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Tüm ekibi kutluyorum gayet güzel geçmiş keşke ben de olabilseydim aranızda ah ahhh:D Faruk Ustam mangalı konuşturmuş yine :D Balık da varmış ne güzel patır patır almışsınız kuru fasulyeleri :D

Mustafa abimin belalısı Aytaç abim de oradaymış kimbilir neler oldu kaçırdık valla :D
Şeref abi İzmirden geldiğini belli etmiş şort filan gayet güzel:) Sonuçta çok güzel bir org olmuş tebrikler:) Tshirtleri güneşli havada giymek nasip olur İnşallah:D:D
Selehattin'im,
Neler düşünüyor ve hissediyorsan aynen doğrudur kardeşim. :D

Valla sen kaçırdın bu güzel buluşmayı,oysaki ne kadar telefon görüşmesi yapmıştık kalabilmen için,kısmet değilmiş. :)

Aynen tahmin ettiğin gibi hepside uğraştı benle,gecenin ilerleyen saat'lerinde klarnetli muhabbet bile oldu. :D neyse bir dahakine beraber inşallah. :)

marasliozkan

Aktif Üye
Adı
Özkan ZEYBEK
Evet uğraştılar yine mustafa abiyle hatta çaparisini çalmislardi birara :D

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Selehattin'im,
Neler düşünüyor ve hissediyorsan aynen doğrudur kardeşim. :D

Valla sen kaçırdın bu güzel buluşmayı,oysaki ne kadar telefon görüşmesi yapmıştık kalabilmen için,kısmet değilmiş. :)

Aynen tahmin ettiğin gibi hepside uğraştı benle,gecenin ilerleyen saat'lerinde klarnetli muhabbet bile oldu. :D neyse bir dahakine beraber inşallah. :)
Abi valla mecbur kaldım gitmeye ama İnşallah artık özgür bi adamım bundan sonrakiler de kadroda bende olacağım emin olabilirsin:D Bir sonraki orgun çalışmalarına şimdiden başlayalım ozaman ateşleyin abilerr:D:D

Tolga

Daimi Üye
Adı
Tolga Özgür
Yağmur,çamur, güneş, rüzgar hiç biri bizxi yıldıramadı cumartesi günü. Saat 14:00 de başlayıp 24:00 e kadar süren uzun, balıklı, sazlı sözlü, etli tavuklu, çekirdekli fındıklı, fıstıklı geçen çok güzel bir gündü bizim için. Bu organizasyona katılan herkesin dostluğuna, emeğine, teşekkür ederiz. Devamlarının olması dileğimizle...

Bunlarda benim makianmda olanlar.

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif

oktay16

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Oktay GEZEK
Çok güzel bir organizasyon olduğu karelerden belli, böyle güzel bir buluşmaya denizde çömert davranmış, herkezin keyfi fazlasıyla yerinde, allah bozmasın, en kötü günümüz böyle olsun:) Katılan tüm arkadaşları, abiler kutlarım, Bursadan selamlar.....

dede

Aktif Üye
Adı
Kemal Dede
Kan Grubu
B Rh Pozitif
güzel bir organizasyon olmuş katılan herkezi tebrikediyorum