Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kaşık Parlatma

Konu, 'Olta Malzemeleri ve Balık Avı Ekipman İncelemeleri' kısmında shimano tarafından paylaşıldı.

1. shimano

shimano Daimi Üye

Merhaba arkadaslar elımdekı kasıkları parlatıyım dedım Metal Parlatıcı ıle uygulamaya basladım pamuk ıle guzelce ovaladım kasıgın kendıne has sıyah kıri cıkmaya basladı sonra tekrardan yaptım yıne cıktı yıne yaptım yıne cıktı bu sekılde 10-20 kez yaptım yıne sıyah kır gıbı cıkmaya devam ettı bır turlu sıyah kalıntıyı cıkaramadım bu normalmı ?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. exxper

exxper Daimi Üye

normal

4. shimano

shimano Daimi Üye

yok ya bu ısde bı anormallık var sureklı kır cıkıyor en az 20 kez yaptım yıne sıyah kalıntı cıkmaya devam ettı :)

5. Hasan genc

Hasan genc Aktif Üye

Vural cım kolay gelsin . Bunda işe yararmı bilmiyorum ama biz zokaları civalardık pamuğa bir iki damlatırdık ovardık rahmetli babamla .Sonra tamamen cam dolgu cubuk ile üstünden geçerdi nasıl diyim ayna gibi olurdu zokalar .Bulabilirsen civa ile yap ama biliyorsun zehirlidir cilde falan temaş etmesin . Rastgele :)

Red Snapper bunu beğendi.
  6. shimano

shimano Daimi Üye

Abi elimdeki kaşıklar paslanmaz mi değilmi bilemiyorum kestiremedim ne malzemeden yapıldığını olmazsa gidicem profil saç levha satan yerden paslanmaz 304 saç levha alicam 0.40 mm olandan kendim makasla kesip yapicam .

7. Hasan genc

Hasan genc Aktif Üye

Oda olur .Ama birde kavill parlatıcı var ben pirinç metal kullanmıştım oda iyidir fazla masrafa girmeden onu dene istersen .Kaşıklar orjinal değilse civa ya yazık olur boşver . :)

8. shimano

shimano Daimi Üye

Kavilde var abi bende kavil ama bildiğim kadarı ile sadece pirinci patlatıyor sanırım?

9. Hasan genc

Hasan genc Aktif Üye

Oda olur .Ama birde kavill parlatıcı var ben pirinç metal kullanmıştım oda iyidir fazla masrafa girmeden onu dene istersen .Kaşıklar orjinal değilse civa ya yazık olur boşver . :)
    Yok Vural cım oda aralarında ayrılıyor mesela VİKAUL KAVİL METAL PARLATICI diye bak farklı yani .Oldu olucak elindekinle bak bişey olmaz en kötü parlatmaz dene sen elindeki kaville .

10. Hasan genc

Hasan genc Aktif Üye

Bide resimdekilerde gene güzel parlamış iş görür palamut amcaya gider olmuş bence .:harika:

11. shimano

shimano Daimi Üye

Abi sürekli ovaliyorum habire siyah kır çıkıyor sürekli ona takıldı m :)