Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kasna bereketi

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında genckemo tarafından paylaşıldı.

1. genckemo

genckemo Üye

Bu pazar saat 11:30 civarı yola çıktım ve saat 12:00 gibi avlağa vardım.Takımları zaten akşamdan hazırlamıştım vakit kaybetmeden sahile indim ve ava başladım.5-6 atıştan sonra ilk kasnayı kıyıya aldım.Kısa bir aradan sonra tekrar bir vuruş oldu gelen balık limit altı olduğu için hemen saldım.3-5 dakika sonra tekrar balığın kafa darbelerini kamışın ucunda hissedince iyiden iyiye keyiflendim.Bugün güzel olacaktı Kıyı boyunca yukarı doğru gezerek değişik kaşıklar denedim.Hepside iş yaptı sanırım balıklar bugün iştahlı günlerindeydiler.Saat 17:00'e kadar 17 adet kasna oltamı ziyaret etmişti.İki tanesi limit altıydı beş taneside 20-22 cm arasıydı onlarda iade edildi,22 cm üstü 10 tanesi alıkondu.Saat 18:00'de avı sonlandırdım.

PA130024 - YouTube
    PA130010 - YouTube

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Abdullah
    Çok güzel bir av olmuş

4. genckemo

genckemo Üye

Teşekkürler,iyi bayramlar.

5. menopiko

menopiko Aktif Üye

Bir tatlı su avcısı olarak kasna gözlerim arasına girer. lakin İstanbulda dere ve ırmakların kıtlığı nedeniyle pek sık gidemiyor insan. Gerçketne güzel resimler. Tebrik ederim.