Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

KDZ.EREGLİ AVLAKLARI???

merakla

Üye
Adı
ALI IHSAN
Sayın deniz dostları kdz.ereğli de tekne ile agustos sonu avlanma niyetindeyim acil tavsiyelerinizi bekliyorum.
hangi mevki?
hangi balık?
hangi takım?
hangi saat aralığı?
şimdiden teşekkürler...

merakla

Üye
Adı
ALI IHSAN
Sayın üstadlardan kimse yok mu o bölgeyi bilen...

bedri

Aktif Üye
Adı
Bedri Haymana
Kdz.Ereğlisi açıklarında Zonguldak yönüde olsun,Akçakoca yönüde olsun her yerden avlanırsın;Açıklarda palamut, çinekop'da azda olsa başlar,İstavrit çok alırsın bunları Çapari ile;kıyılarda genelde kayalıklı koylarda Zargana bol şekilde avlarsın,zarganayı Alaplı Limanında tavsiye ederim.ras gelsin.

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Sayın üstadlardan kimse yok mu o bölgeyi bilen...
Öncelikle hoşgeldin...

Sen ilk önce profil ayarlarını düzenleyip adını,bulunduğun şehri,yaşını yazarsan,birde tanışalım bölümünden kendini tanıtan bir konu açarsan sana dehşet tiyolar vereceğim. ;)

MoonLight

Aktif Üye
Adı
Abdullah Koç
Benimde zaman zaman avlandığım bir bölge Kdz.Ereğli

Limanda çenekop ve lüfer başlamıştır diye düşünüyorum. Geçen yıl ramazan bayramında 4 adet karışık çinekop, sarıkanat ve lüfer aldım. Takım olarak mantarlı hırsız iğneli klasik çinekop lüfer takımı.

Zargana da başlamıştır. Zargana için toplu takım ile ipek at çek yapıldığında sonuç alacağınızı düşünüyorum.

merakla

Üye
Adı
ALI IHSAN
DEGERL İBİLGİLERİNİ PAYLAŞAN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. PROFİL KONUSUNU DA HEMEN HALLEDİYORUM...

merakla

Üye
Adı
ALI IHSAN
dostlar, tekne ile palamuta ulaşamadım ama dubaların açıklarında sağlam mezgit ve istavrit aldık tekne ile. kıyıdan çapari ile liman içinden 3 saatte yaklaşık 2 kilo istavrit çektim. ama ne lüfer nede çinekopa denk gelmedim. kaşıkla denedim ama bi sonuç çıkmadı.
kısmet kasım a bakalım.

Moderatör tarafında düzenlendi: